Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Jedná se o PR článek. Více info k PR článkům můžete najít ZDE.

Jak se zbavit noční můry z přijímaček?

 
pondělí, 25. února 2019, 16:28

Jaro 2019 je velmi náročným obdobím pro všechny maturanty a jejich rodiny. Nejen, že je potřeba se připravit na maturitu. V tomto období je také důležité zhodnotit, co bude dál? Práce? Vysoká?

Pokud si vyberete variantu, že se Vám studentský život ještě nepřejedl, chcete dále pokračovat ve vzdělávání je potřeba velmi ostražitě zvolit školu, kterou půjdete studovat. Jaký obor? Co mi bude nejbližší? Čím se uživím? A co přijímačky?

Strašák ve formě přijímaček na vysokou je dost podobný strašákovi ze složení maturity. My na Vysoké škole polytechnické v Jihlavě věříme, že se dokážete zodpovědně připravit na maturitu a rozhodli jsme se Vám toto období ulehčit.

Vysoká škola polytechnická v Jihlavě je škola, kde si svůj obor může vybrat opravdu každý. Jsme malá škola, ale uvnitř se setkávají světy napříč různými obory. U nás si vyberete obor, který je pro Vás ideální, poté pošlete přihlášku, zaplatíte a můžete se ve větším klidu připravovat na maturitu.

Jaká je naše nabídka?

Bakalářské programy

Cestovní ruch BEZ PŘÍJAČEK.

Finance a řízení BEZ PŘÍJMAČEK.

Aplikovaná technika pro průmyslovou praxi BEZ PŘÍJMAČEK

Aplikovaná informatika BEZ PŘÍJMAČEK

Porodní asistentka  - písemná přijímací zkouška z biologie a všeobecných předpokladů, ústně biologie člověka 

Všeobecná sestra – písemná přijímací zkouška z biologie a všeobecných předpokladů, ústně biologie člověka (pouze u prezenční formy studia)

Zdravotně sociální pracovník – písemná přijímací zkouška ze základů společenských věd, při vykonání této písemné části, ústní část k ověření kulturního, politického a společenského přehledu, schopnosti samostatného úsudku a motivace ke studiu.

Všechny bakalářské programy je možné studovat v denní formě (oficiálně prezenční) nebo dálkově (oficiálně kombinované).

 

Magisterské obory

Kvalita a bezpečná péče ve zdravotnictví (kombinovaná forma studia) – ústní přijímací zkouška z managementu ve zdravotnictví

Komunitní péče v porodní asistenci (kombinovaná forma studia) – ústní přijímací zkouška z porodní asistence

Věříme, že po představení oborů Vysoké školy polytechnické v Jihlavě si každý vybere ten svůj.

Neztrácejte čas, podejte si přihlášku hned – a sen o letních prázdninách bude o to blíž!

E-přihlášku ke studiu můžete snadno podat do 15. května 2018 na www.vspj.cz.

 

 

 

 

PR text | Foto Vysoká škola polytechnická | Zdroj Vysoká škola polytechnická
 


 

Kam dál?

Programovat a obsluhovat CNC stroje umí nejlépe studenti z Ledče nad...

pátek, 22. února 2019, 15:45

Gymnázium, Střední odborná škola a Vyšší odborná škola Ledeč nad Sázavou pořádala ve dnech 19. – 20. února krajskou/regionální...

Studovat vysokou školu v ČR a zároveň vycestovat do zahraničí?...

pondělí, 18. února 2019, 14:55

„Dnešní mladí chtějí jen cestovat a užívat si života“, slyšíme někdy povzdechy od starších generací. Je to však špatně? Doba se...

Studenti z třebíčské průmyslovky postavili novou Tatru. Využijí ji...

úterý, 12. února 2019, 16:52

Před několika hodinami se poprvé nastartovala Tatra Phoenix, kterou postavili studenti Střední průmyslové školy v Třebíči v...

Studenti třebíčské průmyslovky se učí v nových prostorech. Pavilon je...

pátek, 8. února 2019, 10:54

První týdny výuky v novém pavilonu B čítajícím 34 učeben mají za sebou žáci Střední průmyslové školy Třebíč. Jedna z posledních...

 
 
 

O čem píše Drbna.cz

Filmem roku je Omerzuova roadmovie Všechno bude s šesti lvy

Chlapecká roadmovie Všechno bude režiséra slovinského původu Olmo Omerzua opanovala 26. ročník filmových a televizních cen Český lev 2018 v pražském Rudolfinu. Film získal šest Českých lvů včetně ceny za nejlepší film, nejlepší režii, scénář i herecké výkony Elišky Křenkové a Jana Františka Uhera ve vedlejších rolích. Historický politický thriller Toman Ondřeje Trojana, který měl rekordních 13 nominací, nakonec nezískal ani jedinou skleněnou lví sošku.

KOMENTÁŘ: Rychlý internet v obcích? Memorandum obcí nad Prahou ukazuje, jak na to

Všichni se shodují na tom, že rychlý a stabilní internet bude vytvářet základ naší konkurenceschopnosti v následující dekádě. Ale nejen to… Rychlý internet je také klíčovým pilířem pro vyrovnávání příjmových disproporcí mezi jednotlivými regiony. V analogovém světě je vzdálenost hlavní bariérou mobility na trhu práce, v digitálním světě ale tato bariéra padá. Takže otázka zní: Jak přivést do menších obcí rychlý a stabilní internet?

Sníst, nebo vyhodit prošlé potraviny?

Prošlé potraviny nepatří automaticky do koše. Spotřebitelská organizace dTest vydala praktického průvodce, který pomáhá určit, jestli je možné prošlou potravinu ještě sníst, nebo je už nutné ji vyhodit.