Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Během charitativního šipkového turnaje v Dušejově se pro nemocnou Nikolku vybralo skoro 15 tisíc

 
středa, 28. srpna 2019, 16:23

Šipková Akademie Dušejov uspořádala v pátek u příležitosti dušejovské poutě venkovní charitativní turnaj v elektronických šipkách. Výtěžek turnaje, který byl určen pro Nikolku trpící cystickou fibrózou, se nakonec vyšplhal na necelých 15 tisíc korun.

Na hojně propagovaný turnaj se sjelo bezmála šedesát šipkařů a šipkařek nejen z Kraje Vysočina. Cílem téhle akce bylo zejména pomoci Nikolce a vybrat co nejvíce peněz. Celkový výtěžek nakonec představoval 14 792 korun, za což by organizátoři turnaje chtěli všem moc poděkovat.

Přestože se páteční turnaj od ostatních trochu lišil svým charitativním rozměrem, o líté souboje u terčů nebylo nouze. Šipkaři si nenchali nic zadarmo, takže se bojovalo o každý odečtený bod.

Ženy:

1. Mikešová Lenka - Zezulkárna Jihlava
2. Frühaufová Marcela - Dragon Darts Jihlava
3. Buchtová Klára - Cerberos Velké Meziříčí

Muži:

1: Bílek Radek - Dragon Darts Jihlava
2: Kremser Jiří - Šipková Akademie Dušejov
3: Čabelka Jan - ŠK Těmice

 

Vizitka autora

 

Dalibor Mašek

šéfredaktor portálu Jihlavská Drbna

Kontakt: sefredaktor@jihlavskadrbna.cz

Jihlavská Drbna je v pořadí šestým z regionálních zpravodajských webů projektu Drbna.cz

 
Foto Jiří Kremser
 


 

Kam dál?

Do modernizace letiště v Henčově by mohl vstoupit strategický partner...

středa, 28. srpna 2019, 13:32

Zástupci z jihlavské radnice jednají o vstupu strategického partnera, který by se podílel na připravovaném projektu modernizace...

Více než dvě třetiny Čechů jsou spokojeny se životem

středa, 28. srpna 2019, 10:52

Se svým životem bylo letos v červnu spokojeno 68 procent Čechů. Naopak nespokojený byl každý desátý. Zjistil to průzkum, jehož...

Světlé ležáky? Bez plísní a pesticidů

úterý, 27. srpna 2019, 17:05

Pro okolní svět je typickým českým pivem světlý ležák plzeňského typu, mezi konzumenty trochu nepřesně známý jako světlá...

 
 
 

O čem píše Drbna.cz

Babiš uvedl, že by nepřijal abolici, debata o tom je nesmyslná

Premiér Andrej Babiš (ANO) zopakoval, že by nepřijal abolici, tedy prezidentské zastavení svého trestního stíhání. Prezident Miloš Zeman tento týden uvedl, že by premiérovi abolici udělil v případě, že by nejvyšší státní zástupce rozhodl o obnovení Babišova trestního stíhání kvůli farmě Čapí hnízdo. Babiš pokládá nastolování úvah o abolici za nesmyslné v situaci, kdy pražské městské státní zastupitelství pravomocně rozhodlo o zastavení jeho stíhání.

V Brně naplnili bazén PET lahvemi, lidé se poučili o odpadech

Bazén naplněný PET lahvemi včera patřil k atrakcím zábavného programu v brněnské spalovně. Děti do bazénu skákaly nebo v něm lovily poklady. Akce přilákala do areálu městské společnosti SAKO davy lidí. Jejím cílem bylo ukázat lidem, jak se v Brně zpracovává odpad.

Lidé mohou nákupem hraček pomoci nemocným dětem

Nadační fond Kapka naděje připravil charitativní akci, která by měla před Vánocemi pomoci dětem v nemocnicích. Pokud lidé zakoupí jakoukoliv hračku ve vybraných obchodech a věnují ji do pomyslné Studny naděje, dostane se přímo k nemocným dětem. Zisk z prodeje navíc půjde na konto nadačního fondu. Novináře o tom informovala společnost Wormelen Group, která provozuje několik hračkářských řetězců.