Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Dvě oddělení jihlavské policie se stěhují do nových prostor. Kontakty se nezmění

 
středa, 9. ledna 2019, 11:45

Od začátku února začne sloužit dvěma odborům Krajského ředitelství policie Kraje Vysočina nová budova na ulici Wolkerova 37 v Jihlavě. První úřední den pro širokou veřejnost bude v pondělí 4. února.

Do nově zrekonstruované budovy se v průběhu druhé poloviny ledna postupně přestěhují policisté z odboru cizinecké policie Krajského ředitelství policie Kraje Vysočina a z jihlavského pracoviště  odboru služby pro zbraně a bezpečnostní materiál. Policisté se přestěhují do nových prostor z budovy na ulici Vrchlického 46 v Jihlavě.

Kontakt a úřední hodiny:
Odbor cizinecké policie oddělení pobytových agend

Wolkerova ulice 4448/37
Úřední hodiny: pondělí a středa 8:00 - 17:00
tel: 974 261 840, fax: 974 261 848
e-mail: ocp.opa.ji@pcr.cz 

„V budově na ulici Wolkerova budou na obou odborech zachovány stejné úřední dny a stejné úřední hodiny, jako tomu bylo na ulici Vrchlického, a to jak na oddělení pobytových agend, tak na jihlavském pracovišti  odboru služby pro zbraně a bezpečnostní materiál. Stejné zůstane také telefonické i e-mailové spojení na obě tato pracoviště,“ upřesnila Dana Čírtková, mluvčí krajských policistů.

Kontakt a úřední hodiny:
Odbor služby pro zbraně a bezpečnostní materiál, pracoviště Jihlava

Wolkerova ulice 4448/37
Úřední hodiny: pondělí a středa 8:00 - 17:00
tel: 974 266 300, fax: 974 261 900
e-mail: ji.oszbm@pcr.cz 

Stěhování se dotkne úředních hodin na obou pracovištích. Pokud potřebujete něco vyřídit 28. a 30. ledna, pak si cestu naplánujte na jindy. V tyto dva dny totiž budou kvůli stěhování obě oddělení uzavřena.

„V týdnu od 28. ledna do 1. února bude omezen provoz na pracovišti odboru služby pro zbraně a bezpečnostní materiál - pracoviště Jihlava, a to především při vydávání veškerých průkazů (zbrojní průkaz, průkaz zbraně, evropský zbrojní pas) a při dalších úkonech ve správním řízení. V uvedeném týdnu budou na pracovišti přijímána pouze nezbytná podání žádostí a oznámení. Stejně tak bude omezený provoz na odboru cizinecké policie – oddělení pobytových agend,“ upozornila Čírtková.

Plný provoz obou pracovišť na nové adrese bude zahájen v pondělí 4. února v úředních hodinách, tedy od 8 do 17 hodin.

Zmíněnou budovu získalo krajské policejní ředitelství bezúplatným převodem od státu. „Na základě zpracované projektové dokumentace prošla budova nezbytnými stavebními úpravami tak, aby mohla sloužit pro potřeby bezpečnostního sboru. Celkové náklady na stavební úpravy budovy dosáhla částky téměř 7,5 milionů korun. Za další dva miliony korun bylo pořízeno vnitřní vybavení pracovišť, včetně nezbytné výpočetní techniky a dalšího potřebného zařízení,“ vyjmenovala závěrem Dana Čírtková.

Vizitka autora

 

Lenka Dvořáková

redaktorka portálu Jihlavská Drbna

kontakt: redakce@jihlavskadrbna.cz

Jihlavská Drbna je v pořadí šestým z regionálních zpravodajských webů projektu Drbna.cz

 
Foto pixabay.com
 


 

Kam dál?

Začíná období vhodné pro kácení stromů. Na jihlavském Heulosu jich...

úterý, 8. ledna 2019, 17:04

V Jihlavě budou v následujících několika týdnech k vidění pracovníci Správy městských lesů, kteří budou kácet stromy. Zima je...

Jihlavský útulek hlídá kříženec Rex. Azyl tam našla třeba i krajta...

úterý, 8. ledna 2019, 14:43

V Jihlavě takřka už dvacet let v bývalém vojenském areálu v Pístově funguje útulek pro zvířata. Provozuje ho městská policie....

Inspektoři odhalili v zeleném čaji z Číny mix nebezpečných pesticidů

úterý, 8. ledna 2019, 12:57

Inspektoři Státní zemědělské a potravinářské inspekce (SZPI) ve spolupráci s celníky nevpustili na český trh zásilku čaje z Číny....

Silné sněžení i dešťové přeháňky. Do začátku února se budou střídat...

pondělí, 7. ledna 2019, 16:49

Během několika týdnů, které jsou před námi, se budou střídat mrazy a oteplení. Podobné výkyvy nás čekají i v teplotách. V noci se...

 

Komentáře

 
 

O čem píše Drbna.cz

Premiér je překvapen. Čím víc peněz dáváme, tím jsou lidé nespokojenější, říká

Čím více peněz dala vláda do platů, investic nebo vědy a výzkumu, tím více jsou lidé nespokojenější, uvedl dnes k nedělnímu protivládnímu protestu na pražské Letné premiér Andrej Babiš (ANO). K demonstraci, která byla zřejmě největší od roku 1989, se Babiš vrátil na závěr svého dnešního projevu na Konferenci ekonomických diplomatů v Černínském paláci a vyjádřil v něm přesvědčení, že Česko se nikdy nemělo tak dobře jako nyní.

Penam v září zavře karvinskou pekárnu United Bakeries

Společnost Penam ze skupiny Agrofertu ke konci září zavře karvinskou pekárnu United Bakeries (UB), všem 57 zaměstnancům firma nabídla práci v Pekárně Ostrava - Martinov. Novinářům to dnes sdělil mluvčí Agrofertu Karel Hanzelka. Změna se podle něj nedotkne odběratelů a zákazníků UB. Penam dokončil fúzi s UB v tomto měsíci, Úřad pro ochranu hospodářské soutěže (ÚOHS) mu předtím přikázal prodat několik závodů. Zda se uzavření karvinské pekárny rozhodnutí ÚOHS týká, nechtěl Hanzelka komentovat.

Pořídit si auto podle svých představ nebylo nikdy jednodušší a rychlejší. Driveto Klub nabízí alternativu k „operákům“

O klasické pořizování automobilu je stále menší zájem. V kurzu jsou operativní leasingy, které ovšem zájemcům určují řadu striktně nastavených pravidel. A to například pevně danou dobu pronájmu. To a řada dalších omezení se ale netýká Driveto Klubu, který většinu těchto pravidel odstraňuje. Driveto je v současnosti jedinou společností na českém trhu, která podobnou službu nabízí. Veškeré vyřizování navíc probíhá on-line a bez zbytečného papírování.