Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Bosch Svařák 2018: Oblíbený videomapping a ohňostroj. Přijede Lenny a Tomáš Klus

 
úterý, 27. listopadu 2018, 16:44

Také letos se v předvánočním čase, konkrétně v pátek 7. prosince, v Jihlavě na Masarykově náměstí bude opět konat akce s názvem Bosch svařák. I v tomto roce je program 15. ročníku víc než lákavý. Kromě stánků se svařeným vínem přijedou na Vysočinu hned dvě hudební hvězdy.

Na programu bude oblíbený videomapping. Se svým koncertem do Jihlavy dojede nadějná česká zpěvačka Lenny. Poté bude následovat vystoupení Tomáše Kluse. Vše bude završeno, tak jako každý rok, ohňostrojem.

Organizátor akce – jihlavská firma Bosch Diesel – myslel i ta ty nejmenší návštěvníky. Ti si užijí vánoční kamion, kde pro ně bude nachystaný další program.   

Výnos z akce Bosch Svařák bude věnován na podporu Nemocnice Jihlava, konkrétně na podporu ortopedicko-traumatologického oddělení a podporu projektu Vánoční pokoj. Vánoční pokoj je projekt zaměřený na rekonstrukci a pořízení nového vybavení vybraných pokojů léčebné péče v Nemocnici Jihlava. 

Začátek akce je v 15 hodin. Ohňostroj bude odpálen na závěr akce, a to v 19:20. 

Vizitka autora

 

Lenka Dvořáková

redaktorka portálu Jihlavská Drbna

kontakt: redakce@jihlavskadrbna.cz

Jihlavská Drbna je v pořadí šestým z regionálních zpravodajských webů projektu Drbna.cz

 
Foto Bosch Diesel, s.r.o.
 


 

Kam dál?

Vánoční pouť v Jihlavě? Letos nebude. Děti se svezou jen na dřevěném...

úterý, 27. listopadu 2018, 14:23

Kolotoč a autodrom jako součást vánočních trhů na jihlavském Masarykově náměstí. Dvě atrakce, které vzbudily velkou vlnu emocí na...

FOTO, VIDEO: Už i Jihlava má svůj vánoční stromeček. Letos byl...

úterý, 27. listopadu 2018, 10:23

Od dnešního dopoledne mohou lidé na jihlavském horním Masarykově náměstí vidět vánoční stromeček. Letos ho má jihlavská radnice z...

Děti z rozvojových zemí dostanou od Jihlavy skoro osm stovek...

pondělí, 26. listopadu 2018, 18:53

Pro děti z rozvojových dětí, které mají problémy se zrakem, připravilo krajské město sbírku dioptrických brýlí. Koordinátorka...

Město podpoří nájemce nebytových prostor. V centru budou podpořeni...

pondělí, 26. listopadu 2018, 12:20

Zastupitelstvo města Jihlavy schválilo mechanismus na podporu nájemců nebytových prostor ve vlastnictví statutárního města...

 

Komentáře

 
 

O čem píše Drbna.cz

GLOSA: Protikorupční Babišova vláda nemaká na protikorupčních zákonech

Andrej Babiš toho má na práci v poslední době opravdu hodně. Tolik, že nedokáže své ministry a ministryně přimět k tomu, aby do plánu legislativních prací zapracovali aspoň něco z protikorupčních opatření, co vláda naslibovala.

VIDEO: Za včerejší kolaps na D1 může nepřipravenost modernizovaného úseku

Včerejší a částečně i dnešní kolaps provozu na dálnici D1 způsobila podle Kraje Vysočina nepřipravenost modernizovaného úseku mezi Humpolcem a Větrným Jeníkovem na zimní podmínky. Kraj pošle ministrovi dopravy Danu Ťokovi (za ANO) dopis požadující posunutí svodidel a další úpravy v úseku mezi 90. a 104. kilometrem dálnice. Novinářům to dnes řekl hejtman Jiří Běhounek (ČSSD) po jednání pracovní skupiny Doprava.

Zastavení dotací EU se podle informací z Evropské komise týká jen Agrofertu

Zastavení dotací Evropské unie se netýká celé České republiky, ale jen firem skupiny Agrofert v rámci zemědělské a kohezní politiky. Novinářům to dnes potvrdily dobře informované zdroje z Evropské komise. Nejasnosti okolo dotací vyvolalo středeční vystoupení eurokomisaře pro rozpočet Günthera Oettingera, který v Evropském parlamentu dal najevo, že Evropská komise nebude Česku do vyjasnění situace okolo možného střetu zájmů premiéra Andreje Babiše vyplácet žádné dotace.