Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Bosch Svařák 2018: Oblíbený videomapping a ohňostroj. Přijede Lenny a Tomáš Klus

 
úterý, 27. listopadu 2018, 16:44

Také letos se v předvánočním čase, konkrétně v pátek 7. prosince, v Jihlavě na Masarykově náměstí bude opět konat akce s názvem Bosch svařák. I v tomto roce je program 15. ročníku víc než lákavý. Kromě stánků se svařeným vínem přijedou na Vysočinu hned dvě hudební hvězdy.

Na programu bude oblíbený videomapping. Se svým koncertem do Jihlavy dojede nadějná česká zpěvačka Lenny. Poté bude následovat vystoupení Tomáše Kluse. Vše bude završeno, tak jako každý rok, ohňostrojem.

Organizátor akce – jihlavská firma Bosch Diesel – myslel i ta ty nejmenší návštěvníky. Ti si užijí vánoční kamion, kde pro ně bude nachystaný další program.   

Výnos z akce Bosch Svařák bude věnován na podporu Nemocnice Jihlava, konkrétně na podporu ortopedicko-traumatologického oddělení a podporu projektu Vánoční pokoj. Vánoční pokoj je projekt zaměřený na rekonstrukci a pořízení nového vybavení vybraných pokojů léčebné péče v Nemocnici Jihlava. 

Začátek akce je v 15 hodin. Ohňostroj bude odpálen na závěr akce, a to v 19:20. 

Vizitka autora

 

Lenka Dvořáková

redaktorka portálu Jihlavská Drbna

kontakt: redakce@jihlavskadrbna.cz

Jihlavská Drbna je v pořadí šestým z regionálních zpravodajských webů projektu Drbna.cz

 
Foto Bosch Diesel, s.r.o.
 


 

Kam dál?

Vánoční pouť v Jihlavě? Letos nebude. Děti se svezou jen na dřevěném...

úterý, 27. listopadu 2018, 14:23

Kolotoč a autodrom jako součást vánočních trhů na jihlavském Masarykově náměstí. Dvě atrakce, které vzbudily velkou vlnu emocí na...

FOTO, VIDEO: Už i Jihlava má svůj vánoční stromeček. Letos byl...

úterý, 27. listopadu 2018, 10:23

Od dnešního dopoledne mohou lidé na jihlavském horním Masarykově náměstí vidět vánoční stromeček. Letos ho má jihlavská radnice z...

Děti z rozvojových zemí dostanou od Jihlavy skoro osm stovek...

pondělí, 26. listopadu 2018, 18:53

Pro děti z rozvojových dětí, které mají problémy se zrakem, připravilo krajské město sbírku dioptrických brýlí. Koordinátorka...

Město podpoří nájemce nebytových prostor. V centru budou podpořeni...

pondělí, 26. listopadu 2018, 12:20

Zastupitelstvo města Jihlavy schválilo mechanismus na podporu nájemců nebytových prostor ve vlastnictví statutárního města...

 

Komentáře

 
 

O čem píše Drbna.cz

Díky sbírce vydala Iva Volková knihu. Pomůže pejskům v útulcích po celé republice

Díky sbírce na internetovém portálu Hit Hit mohla Iva Volková, majitelka dočasného domova pro týrané pejsky Rafael o.p.s, vydat knihu Příběhy statečných. Peníze z prodeje pomůžou registrovaným útulkům v České republice hradit například nákladné operace.

Do České republiky se dostalo na deset tisíc pstruhů z Itálie se zakázanou látkou

Veterináři zjistili, že deset a půl tisíce pstruhů z Itálie mělo ve svalovině zakázanou leukomalachitovou zeleň, povolený limit vzorky přesáhly sedmkrát. Se zbytky této látky se veterináři v posledních letech setkávají spíše sporadicky, sdělil mluvčí Státní veterinární správy (SVS) Petr Vorlíček.

Na Srí Lance zrušili po útocích zákaz vycházení, obětí je již 290

Úřady na Srí Lance dnes ráno zrušily zákaz vycházení, který byl vyhlášen v neděli kvůli atentátům. Při nich zemřelo na 290 lidí a dalších asi 500 bylo zraněno. Policie v této souvislosti zadržela 24 lidí, k útokům se ale zatím nikdo nepřihlásil. Agentura AP s odvoláním na forenzního odborníka uvedla, že útoky podle dosavadního vyšetřování spáchalo sedm sebevražedných atentátníků. Před cestami na Srí Lanku varovaly své občany USA, podle nichž na ostrově hrozí další útoky.