Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Čeká nás Týden pro rodiny. Bude se mluvit o problémech ve vztazích i asertivitě

 
středa, 9. května 2018, 12:57

Jihlavský Family a Senior Point pořádá ve dnech 21. – 24. května hned několik akcí v rámci Týdne pro rodiny. Druhý ročník se ponese ve znamení rodinných a partnerských vztahů, které představují základní stavební kámen pro spokojený život.

„Na workshopech, seminářích a konferenci představíme způsoby, jak na dobrých vztazích pracovat a dále je rozvíjet, a jaká řešení mohou mít vztahy, které se ocitnou v problémech. K dispozici vám bude lektorský tým odborníků, kteří se dlouhodobě vztahovou problematikou zabývají,“ říká k chystaným akcím v rámci Týdne pro rodiny Jana Stejskalová z Family a Senior Pointu Jihlava.

Všechny aktivity se budou konat v prostorách krajského úřadu na Žižkově ulici. „Konkrétně 21. května to bude workshop na téma konflikty ve vztahu a jejich řešení. 22. května se bude mluvit o asertivním přístupu v rodinné komunikaci. Následující den bude na programu seminář s názvem Životní mapy, 24. května budeme mluvit o harmonizaci rodinných a partnerských vztahů,“ popisuje program jednotlivých dnů Stejskalová.

Podrobnosti najdou zájemci na webu

Vizitka autora

 

Lenka Dvořáková

redaktorka portálu Jihlavská Drbna

kontakt: redakce@jihlavskadrbna.cz

Jihlavská Drbna je v pořadí šestým z regionálních zpravodajských webů projektu Drbna.cz

 
Foto pixabay.com
 


 

Kam dál?

Jihlavskou Gotickou síň na tři dny zaplní přehlídka mysliveckých...

středa, 9. května 2018, 11:31

V Gotické síni jihlavské radnice bude ve dnech od 10. do 13. května k vidění chovatelská přehlídka trofejí zvěře ulovené v...

Do Jihlavy přijede fotbalová Sparta. Na rizikový zápas se chystají...

středa, 9. května 2018, 09:11

V souvislosti s pátečním fotbalovým utkáním HET ligy mezi FC Vysočina Jihlava a AC Sparta Praha připravili policisté na Vysočině...

Třešť si v pondělí připomněla padesát šest zavražděných v posledních...

úterý, 8. května 2018, 10:15

V posledních dnech druhé světové války přišlo v Třešti na Jihlavsku o život 56 místních obyvatel. Jména těchto obětí zazněla při...

 

Komentáře

 
 

O čem píše Drbna.cz

Babiš uvedl, že by nepřijal abolici, debata o tom je nesmyslná

Premiér Andrej Babiš (ANO) zopakoval, že by nepřijal abolici, tedy prezidentské zastavení svého trestního stíhání. Prezident Miloš Zeman tento týden uvedl, že by premiérovi abolici udělil v případě, že by nejvyšší státní zástupce rozhodl o obnovení Babišova trestního stíhání kvůli farmě Čapí hnízdo. Babiš pokládá nastolování úvah o abolici za nesmyslné v situaci, kdy pražské městské státní zastupitelství pravomocně rozhodlo o zastavení jeho stíhání.

V Brně naplnili bazén PET lahvemi, lidé se poučili o odpadech

Bazén naplněný PET lahvemi včera patřil k atrakcím zábavného programu v brněnské spalovně. Děti do bazénu skákaly nebo v něm lovily poklady. Akce přilákala do areálu městské společnosti SAKO davy lidí. Jejím cílem bylo ukázat lidem, jak se v Brně zpracovává odpad.

Lidé mohou nákupem hraček pomoci nemocným dětem

Nadační fond Kapka naděje připravil charitativní akci, která by měla před Vánocemi pomoci dětem v nemocnicích. Pokud lidé zakoupí jakoukoliv hračku ve vybraných obchodech a věnují ji do pomyslné Studny naděje, dostane se přímo k nemocným dětem. Zisk z prodeje navíc půjde na konto nadačního fondu. Novináře o tom informovala společnost Wormelen Group, která provozuje několik hračkářských řetězců.