Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Finanční úřad bude mít kvůli daňovému přiznání prodloužené úřední hodiny

 
úterý, 13. března 2018, 11:39

Přiznání dani z příjmů za minulý rok jsou poplatníci povinni podat nejpozději do úterý 3. dubna. Finanční úřad proto bude mít na konci března rozšířené úřední hodiny, na městské úřady do Polné a Třeště si dokonce pracovníci Finanční správy dojedou potřebná přiznání vyzvednout osobně.

Poplatníkům, jimž přiznání zpracovává daňový poradce, nebo poplatníkům, kteří mají podle zvláštního zákona povinnosti mít účetní závěrku ověřenou auditorem, se lhůta prodlužuje do pondělí 2. července 2018, ale pouze pokud uplatnili příslušnou plnou moc k zastupování před 3. dubnem.

Prodloužené úřední hodiny územních pracovišť finančního úřadu:

  • v termínu od 26. do 29. března 2018 ve všech pracovních dnech vždy od 8 do 17 hodin
  • v úterý 3. dubna 2018 od 8 do 18 hodin
  • o víkendových dnech pracoviště Finanční správy otevřena nebudou

Seznam návštěv pracovníků Finanční správy městských a obecních úřadů

Polná - 21. března., 26. března, 28. března a 3. dubna 2018

Třešť - 26. března., 27. března, 28. března a 3. dubna 2018

Tisková zpráva | Foto pixabay.com
 


 

Kam dál?

Řidič autobusu našel v igelitce mezi sedadly skoro dvě stě tisíc...

pondělí, 12. března 2018, 19:44

Dobrý skutek má na svém kontě řidič autobusu František Bortel, který jezdí na trase Jindřichův Hradec – Slavonice. V igelitové...

Jihlava má nejlepší web na Vysočině. Získala nejvyšší krajské ocenění...

pondělí, 12. března 2018, 16:37

Jihlavská radnice udržuje svůj web v nejlepší kondici. I letos mohli zástupci Jihlavy převzít z rukou hejtmana Jiřího Běhounka...

Máte doma oblečení nebo věci, co už nepotřebujete? Pomozte těm, kteří...

pondělí, 12. března 2018, 13:19

Lidé v Jihlavě opět budou moct pomoci Diakonii Broumov. V sobotu 24. března od 9 do 17 hodin bude na nákladovém nádraží, poblíž...

Jaro klepe na dveře. Bude se postupně oteplovat, mrazy už se nevrátí...

neděle, 11. března 2018, 13:16

V příštích čtyřech týdnech se bude postupně oteplovat, denní teploty se budou dostávat nad deset stupňů Celsia. Mrazy už se...

 

Komentáře

 
 

O čem píše Drbna.cz

Jeden z jihočeských policistů, kterého vyšetřovala GIBS, spáchal sebevraždu

Jeden z jihočeských policistů, které od září stíhá Generální inspekce bezpečnostních souborů kvůli údajnému mučení třiadvacetiletého Roma, spáchal na začátku týdne sebevraždu. S informací přišel jako první dnes ráno Českobudějovický deník.

Otec věřil, že ho můj bratr udal, uvedl Rath ve sporu o závěť

Bývalý středočeský hejtman David Rath trvá na pravosti závěti, kterou mu jeho otec Ratmír odkázal veškerý majetek. Staršího syna Michala prý Ratmír v testamentu opominul, protože věřil, že ho tento syn udal na policii. Lékař a někdejší politik to dnes uvedl u soudu. Michal Rath v projednávané žalobě zpochybňuje, že závěť napsal a podepsal jeho otec.

Číslo, které by nemělo chybět v mobilu každého lyžaře? 1210

Zimní sezona už běží, pro horskou službu začala 1. prosince. Záchranáři se připravují na své zásahy hlavně o vánočních prázdninách, kdy budou vyjíždět rodiče s dětmi na lyžovačky.