Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Jihlava po roce zažije Vánoce dětem. Dobrovolné vstupné podpoří JIP jihlavské nemocnice

 
úterý, 14. listopadu 2017, 12:17

Vánoce dětem. Tak zní název akce, která se bude příští víkend konat v Jihlavě, a to už podruhé. Pro letošní ročník si organizátoři připravili řadu novinek, jednou z nich je oproti minulému ročníku třeba dobrovolné vstupné. Další příjemnou změnou je to, že se veletrh bude konat v pátek a v sobotu. Mohou tak na něj během pátku zavítat školky nebo školy.

Na veletrhu budou k vidění i k zakoupení originální hračky a výrobky, a to od výrobců z celé České republiky, ale i od těch ryze regionálních. Samozřejmostí je bohatý doprovodný program. Děti během nejrůznějších soutěží vyhrají pěkné ceny a také budou moci využít malování na obličej.

Vystavovatelé budou mít u svých stánků pro děti nachystané tvořivé dílničky, každý si tak hračku bude moci předem vyzkoušet. Na pódiu se bude vyhlašovat soutěž o nejhezčí hračku veletrhu. Pro rodiče bude nachystaná relaxační zóna, zatímco si děti budou hrát nebo vyrábět. Pro tu správnou vánoční atmosféru se budou na místě zdobit vánoční stromečky, a to nejen vánočními ozdobami.

Hned tři patroni

V prostorách bývalé restaurace v DKO bude pro návštěvníky nachystaná vánoční kavárna s nejrůznějšími dobrotami.

Patrony celého projektu Vánoce Dětem jsou tři postavičky – Robůtek, Medvídek a Kukáček. Každý z nich reprezentuje určitou kategorii hraček, které děti milují. Více podrobností o nich se lidé dozví během veletrhu.

Veletrh Vánoce dětem se bude konat v pátek 24. a v sobotu 25. listopadu v jihlavském DKO, a to od 9 do 18 hodin. V tomto roce je oproti loňsku vstupné dobrovolné, výtěžek z něj poputuje do jihlavské nemocnice. „Rádi bychom za něj pořídili dvě postýlky na dětskou JIP. Všem předem děkujeme za podporu,“ říká Kateřina Vašků, jedna z organizátorek akce Vánoce dětem.

Vizitka autora

 

Lenka Dvořáková

redaktorka portálu Jihlavská Drbna

kontakt: redakce@jihlavskadrbna.cz

Jihlavská Drbna je v pořadí šestým z regionálních zpravodajských webů projektu Drbna.cz

 
 


 

Kam dál?

Jihlavské náměstí brzy oživí vánoční výzdoba. Strom s novými ozdobami...

úterý, 14. listopadu 2017, 10:41

Služby města Jihlavy (SMJ) začaly dnešním dnem instalovat vánoční výzdobu do ulic města Jihlavy. Vánoční převěsy mají bílou...

Výlety, nový vozík nebo setkání s idoly. Po roce se opět rozběhl...

úterý, 14. listopadu 2017, 10:28

V pondělí 13. listopadu přesně ve 13 hodin 11 minut zahájil Český rozhlas projekt Ježíškova vnoučata. Na internetové stránce...

V letošní Národní potravinové sbírce se vybralo rekordních téměř...

pondělí, 13. listopadu 2017, 15:53

Dvanáct hodin žila v sobotu 11. listopadu celá Česká republika Národní potravinovou sbírkou. Sbírka již tradičně na prahu adventu...

Jihlava si 11. listopadu na ústředním hřbitově připomněla válečné...

pondělí, 13. listopadu 2017, 12:37

Také letos proběhla v krajské Jihlavě připomínka událostí z 11. listopadu 1918, kdy bylo podepsáno příměří mezi Spojenci a...

 

Komentáře

 

Napište nám

Nejčtenější

  • Jihlavský hokejista Michal Hlinka byl...

  • V úseku Luka nad Jihlavou – Jihlava byl v...

  • ANKETA: Zastupitel Tomanec v sobotu poničil...

  • Šedesátiletého chodce ráno v Jihlavě srazil...

Reklamní sdělení

Reklama
 
 

O čem píše Drbna.cz

FOTO: Koupili si v Brně rodinné auto. Za půl hodiny jim ho na Lesné někdo ukradl

Na redakci Brněnské Drbny se obrátila Alexandra L. s prosbou o pomoc. S přítelem si našetřili na auto a v brněnském autobazaru si vybrali Seat Alhambru. Z auta za 100 tisíc korun se však neradovali ani hodinu. Z parkoviště u Lidlu na Lesné jim ho totiž někdo záhy ukradl.

Mentální koučink není jen pomůckou pro byznysmeny. Budějckou TJ Karate nasměroval k úspěchům

Posouvání hranic, zlepšení komunikace, odstranění psychických bloků a nebo práce na vyrovnaných výsledcích. Práce mentálního kouče ve sportu je dnes už běžnou záležitostí nejen u mainstreamových odvětví, ale také v dalších sportech. Příkladem může být budějcké TJ Karate, které splnilo také díky spolupráci s mentálním koučem Leošem Kubíčkem a Ondřejem Chromým svůj dlouhodobý plán za polovinu odhadovaného období.

Sony chystá miniaturní verzi konzole PlayStation z roku 1994

Japonská společnost Sony se chystá uvést na trh miniaturní verzi své první herní konzole z roku 1994. Vybavena bude asi 20 retro hrami, včetně populárních Final Fantasy VII a Tekken 3, napsal server BBC.