Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.

Souhlasím
 

Základní umělecká škola ožije operou. Výtěžek z akce podpoří lůžkový hospic Mezi stromy

 
čtvrtek, 23. února 2017, 11:00

Jihlavská základní umělecká škola (ZUŠ) si pro veřejnost připravila další charitativní akci. Tentokrát jde o (Ne)jen operní koncert. Výtěžek z akce opět poputuje na dobrou věc.

Akce podpoří i tentokrát Hospic Mezi stromy - lůžkový hospic pro Vysočinu. Návštěvníci koncertu se mohou těšit na mezzosopranistku, absolventku Konzervatoře Brno a v současnosti studentku JAMU Marii Mičánovou, dále pak na Ondřeje Slavičínského, basbarytonistu a studenta Mezinárodní konzervatoře Praha. Jako další zazpívá tenorista, absolvent pražské konzervatoře a student JAMU Martin Vydra. Na klavír je doprovodí Jana Rambousková, absolventka brněnské konzervatoře a studentka HAMU.

ČTĚTE TAKÉ: FOTO + VIDEO: Na benefičním koncertě pro hospic se vybralo téměř osm tisíc korun. Poprvé zahrálo nové cembalo 

Na programu budou známé operní melodie, například z Prodané nevěsty, z Rusalky, melodie z muzikálu Kočky, Fantoma Opery, West side story a mnoho dalších.

Koncert se bude konat v pondělí 27. února od 18 hodin v Hudební síni ZUŠ Jihlava. Vstupné je dobrovolné.

Vizitka autora

 

Lenka Dvořáková

redaktorka portálu Jihlavská Drbna

kontakt: redakce@jihlavskadrbna.cz

Jihlavská Drbna je v pořadí šestým z regionálních zpravodajských webů projektu Drbna.cz

 

Komentáře

 

Napište nám

Nejčtenější

  • Na Bedřichově došlo k tragédii. Neznámý...

  • Ze spáchání páteční vraždy je podezřelý...

  • Policisté hledají třiatřicetiletého muže z...

  • Muž podezřelý ze spáchání páteční vraždy byl...