Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.

Souhlasím
 

Amatérští hudebníci poměří svůj talent na Jihlavském slavíkovi. Letos již po pětadvacáté

 
středa, 16. listopadu 2016, 13:26

Tuto sobotu bude jihlavské Divadlo Na Kopečku po roce opět hostit postupovou hudební soutěž Jihlavský slavík. Zúčastnit se jí mohou děti, mládež i dospělí amatérští zpěváci, soutěžit se bude ve dvou kategoriích - jednotlivci + dua a hudební skupiny. Tyto dvě kategorie se pak rozdělují podle věku. Jihlavský slavík se bude konat již po pětadvacáté.

Hudební soutěž Jihlavský slavík, jejímž vyhlašovatelem je jihlavský dům dětí a mládeže, je postupová. Její vítězové se účastní celostátních kol Dětské porty, Sedmikvítku a Melodie.

Dobrou zprávou pro soutěžící je to, že druh hudebních žánrů není omezen. Každý účastník vystoupí se dvěma skladbami - s jednou rychlou a s jednou pomalou.

Smyslem této hudební soutěže je vyhledávat a veřejně prezentovat dětské a mladé talenty, nabídnout jim možnost dalšího růstu a také jim umožnit porovnání s konkurencí. Jednou z vítězek Jihlavského slavíka je muzikálová zpěvačka Markéta Procházková, která nyní září v hudební show Tvoje tvář má známý hlas.

Jihlavský slavík 2016 se bude konat v sobotu 19. listopadu v jihlavském Divadle Na Kopečku. Začátek je plánován na 9. hodinu.

Vyhlašovatelem Jihlavského slavíka je Dům dětí a mládeže Jihlava.

Vizitka autora

 

Lenka Dvořáková

redaktorka portálu Jihlavská Drbna

kontakt: redakce@jihlavskadrbna.cz

Jihlavská Drbna je v pořadí šestým z regionálních zpravodajských webů projektu Drbna.cz

 
Foto www.zus-trest.cz

Komentáře

 

Napište nám

Nejčtenější

  • Na Bedřichově došlo k tragédii. Neznámý...

  • Ze spáchání páteční vraždy je podezřelý...

  • Muž podezřelý ze spáchání páteční vraždy byl...

  • Policisté hledají třiatřicetiletého muže z...