Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Máme strach o příbuzného, znělo na lince 158. Muž byl nalezen v Hybrálci s řezným poraněním

 
úterý, 11. června 2019, 11:56

Horké chvilky zažívali blízcí příbuzní dvaapadesátiletého muže, který se podle jejich informací nachází ve špatné životní situaci. V neděli 9. června před 14. hodinou zavolali na linku 158 s tím, že muž zmizel a nepodal o sobě žádnou zprávu. Začali po něm proto ihned pátrat policisté.

„Policisté zjistili dostupné informace k pohřešovanému muži a začali ho ihned hledat. Policisté propátrávali také obce v okolí Jihlavy. Před čtvrtou hodinou byl pohřešovaný muž nalezen u obce Hybrálec, měl řezné poranění na ruce. Policisté přivolali zdravotnickou záchrannou službu, která muže odvezla na ošetření do nemocnice. Dechová zkouška u něho byla negativní,“ informovala Jana Kroutilová, mluvčí policistů.

Policisté během vyšetřování nezjistili, že by na zranění muže měla podíl jiná osoba.

Vizitka autora

 

Lenka Dvořáková

redaktorka portálu Jihlavská Drbna

kontakt: redakce@jihlavskadrbna.cz

Jihlavská Drbna je v pořadí šestým z regionálních zpravodajských webů projektu Drbna.cz

 
Foto Adéla Cinklová
 


 

Kam dál?

Recidivista na Březinkách kradl v obchodě. Během útěku odhodil jeden...

pondělí, 10. června 2019, 15:39

V Jihlavě opět řádil zloděj. Konkrétně to bylo v obchodním domě na Březinově ulici v sobotu 8. června kolem 16. hodiny. Na...

Vražda ženy ve Žďáru: Podezřelý je dvaačtyřicetiletý muž. Hrozí mu až...

pondělí, 10. června 2019, 09:36

Kriminalistům na Vysočině se už podařilo zjistit, kdo s největší pravděpodobností stojí za vraždou třiapadesátileté ženy, která...

Žena sedla na kolo s téměř dvěma promile. Bourala a spadla na silnici

neděle, 9. června 2019, 19:20

Alkohol nepatří ani za řídítka jízdního kola. Fakt, který asi nic neříká devětačtyřicetileté ženě, která sedla na své kolo opilá...

 

Komentáře

 
 

O čem píše Drbna.cz

Dětské fixy: Každé třetí propadly kvůli nežádoucím látkám

Zatímco děti mívají z malování fixy čirou radost, rodiče často děsí, z jakých povrchů bude potřeba jejich výtvory následně odstraňovat. Výrobci přitom většinou zdůrazňují, že čáry po jejich popisovačích lze z textilu snadno odstranit. Spotřebitelský časopis dTest nechal prověřit kvalitu 18 balení fixů pro děti. Zjišťoval, jak snadno je lze vyprat a jak jsou na tom s obsahem rizikových chemikálií.

VIDEO: Česká policie pomáhá už devátým rokem v Bosně a Hercegovině

Policejní potápěči devátým rokem pomáhají při obnově Bosny a Hercegoviny. Díky jejich vysoké profesionalitě a odbornosti se postupně daří čistit koryta bosenských řek od nevybuchlé munice, která je pozůstatkem války v devadesátých letech minulého století.

FOTO: Okupanti u viaduktu mířili na lidi samopaly, psala před jedenapadesáti lety Jihočeská Pravda

Sovětské tanky v ulicích Českých Budějovic, vojáci Německé demokratické republiky a strach na každém rohu. Tak to vypadalo, na den přesně, před jedenapadesáti lety v Budějcích na místech, kterými dnes bezpečně projdeme. Redaktoři a ostatní pracovníci ČTK naposledy informovali veřejnost o aktuálním dění právě 22. srpna roku 1968. V tento den skončila svobodná zpravodajská činnost ČTK.