Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

FOTO: Muž na fotce využil nepozornosti a sebral pět tisíc z bankomatu. Neznáte ho?

 

O tom, že nepozornost se nevyplácí, se na vlastní kůži přesvědčil muž v Pacově, který přišel o peníze vybrané v bankomatu. Konkrétně šlo o pět tisíc korun. Nepozornosti využil jiný muž, který si peníze vzal a nechal si je. Policisté mají jeho fotografii a nyní po něm pátrají. Zapojit se může také veřejnost, pokud pachatele na snímcích pozná.

K případu došlo v pondělí 28. ledna v Pacově. Před třetí hodinou odpoledne přišel poškozený muž k bankomatu na ulici Žižkova. Vybral částku pět tisíc korun, vyndal platební kartu, kterou uschoval do peněženky, na bankovky zapomněl a z místa odjel. Následně si svoji chybu uvědomil a k bankomatu se vrátil, peníze už ale nenašel. Když poškozený muž u finanční instituce zjistil, že o své peníze přišel, obrátil se na policii. 

Policisté začali ihned případ prověřovat. „Zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání přečinu zatajení věci. Provedli důkladné šetření za účelem zjištění maximálního množství informací důležitých pro objasnění případu. Případ dále prověřovali, shromažďovali a vyhodnocovali získané poznatky. V současné době se policisté obracejí na veřejnost s žádostí o spolupráci při zjišťování totožnosti muže, který je zachycen na fotografiích. Jedná se o osobu důležitou pro prověřování případu. Žádáme občany, kteří muže na fotografiích znají nebo mají informaci o tom, kde se v současné době nachází či pohybuje, aby se policistům přihlásili na tísňové lince 158,“ uvedla k případu Jana Kroutilová, mluvčí policistů.

Vizitka autora

 

Lenka Dvořáková

redaktorka portálu Jihlavská Drbna

kontakt: redakce@jihlavskadrbna.cz

Jihlavská Drbna je v pořadí šestým z regionálních zpravodajských webů projektu Drbna.cz

 
Foto Policie ČR (redakčně upraveno)
 


 

Kam dál?

Nenapravitelný zloděj. Po týdnu na svobodě kradl v jihlavském Penny

Dnes, 14:52

Jak je vidět, někdo je opravdu nenapravitelný. Zářným příkladem je dvaatřicetiletý muž z Příbramska, který po týdnu na svobodě...

Mladý muž na ulici Na Dolech se chtěl pořezat svým nožem. Nadýchal...

Dnes, 10:10

Svůj život zřejmě chtěl v úterý 23. dubna ukončit devětadvacetiletý muž v Jihlavě. Měl u sebe nůž, chtěl se pořezat. Pomohl mu...

Aktualizováno před 13 hodinami

Od časného rána hořela hala lihovaru v Termesivech. Škoda se...

Dnes, 07:27

Čtyři jednotky hasičů zasahovaly od čtvrté hodiny ráno u požáru haly v lihovaru v obci Termesivy na Havlíčkobrodsku. Při požáru...

FOTO: Odpolední nehoda dvou aut uzavřela silnici na Větrný Jeníkov....

úterý, 23. dubna 2019, 17:37

Jihlavští hasiči vyjížděli během dnešního odpoledne, konkrétně před 17. hodinou, k dopravní nehodě, při které se zranili dva...

 

Komentáře

 
 

O čem píše Drbna.cz

Jeden z obviněných z vraždy Kuciaka a Kušnírové žádal o odpuštění

Jeden z obviněných z vraždy slovenského novináře Jána Kuciaka a jeho snoubenky Martiny Kušnírové dopisem z vězení požádal pozůstalé o odpuštění. Deníku Pravda to potvrdila Zlatica Kušnírová, matka zavražděné dívky, která zároveň prohlásila, že odpustit nedokáže.

Janek Rubeš: Města se nemají přizpůsobovat turismu. Místní nepotřebují trdelník ani absint

Společně s Honzou Mikulkou natáčí turistický průvodce ,,Honest Guide", který na platformě YouTube sledují statisíce turistů, kteří míří do Prahy. Neukazují jen krásná zákoutí hlavního města, ale i temnější stránku Prahy, kdy vás může kdokoliv okrást. Drbna nyní ve svém rozhovoru vyzpovídala Janka Rubeše.

Pokuta za přechod k jinému mobilnímu operátorovi zřejmě klesne

Snížení pokuty za přechod k jinému mobilnímu operátorovi a zkrácení lhůty pro převod telefonního čísla předpokládá vládní novela o elektronických komunikacích, kterou v úvodním kole podpořila Sněmovna. Změny by měly vést k větší konkurenci mezi operátory a v konečném důsledku k poklesu cen. Předloha nyní zamíří k posouzení do hospodářského výboru. Bude na to mít měsíc místo obvyklých dvou.