Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.

Souhlasím
 

Muž na Třebíčsku si chtěl sáhnout na život, policisté ho naštěstí našli včas

 
středa, 3. února 2016, 09:18

Během pondělního odpoledne životem těžce zkoušený muž na Třebíčsku spolykal léky, aby svoje trápení ukončil. Než k tomu skutečně došlo, zkontaktoval zdravotnickou záchrannou službu. Díky ní a včasnému zásahu přivolaných policistů byl muž nakonec nalezen živý a převezen k vyšetření do nemocnice.

Oznámení od muže, který ohrožoval svůj život, přijali policisté v Třebíči před pondělní pátou hodinou večer. Informaci dostali od zdravotnické záchranné služby, kterou muž kontaktoval telefonicky s tím, že spolykal léky a chce tak ukončit svůj život.

U lesa v lokalitě obce Střítež, kde uvedl, že se nachází, ale nikdo v době příjezdu zdravotníků nebyl. Na místo vyjely ihned dostupné policejní hlídky. Muž již nebyl kontaktní. Policisté po něm začali v lokalitě pátrat. Během přibližně půl hodiny policejní hlídka nalezla muže ve vozidle odstaveném na polní cestě nedaleko obce Slavice.

Na místo policisté okamžitě přivolali zdravotníky. Muž byl zjevně pod vlivem léků, těžce komunikoval, v současné době se nachází ve špatné životní situaci. Zdravotnická záchranná služba muže převezla na vyšetření do třebíčské nemocnice.

Vizitka autora

 

Dalibor Mašek

šéfredaktor portálu Jihlavská Drbna

Kontakt: sefredaktor@jihlavskadrbna.cz

Jihlavská Drbna je v pořadí šestým z regionálních zpravodajských webů projektu Drbna.cz

 
Foto www.pixabay.com

Komentáře

 

Napište nám

Nejčtenější

  • Po těžké nemoci zemřela wimbledonská vítězka...

  • Muž na Jihlavsku u sebe nechal přespat...

  • V Jihlavě byl pokutován první klub za...

  • Nejstarší občankou Jihlavy je Helena...