Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.

Souhlasím
 

Na problematické jihlavské křižovatce bourala dvě auta, škoda je 130 tisíc korun

 
čtvrtek, 10. prosince 2015, 15:07

Jihlavští policisté včera před 17. hodinou vyjížděli k vyšetřování dopravní nehody, která se stala na křižovatce ulic Průmyslová a Heroltická v Jihlavě. Havarovala zde dvě osobní vozidla.

Jednačtyřicetiletý řidič osobního auta značky Daewoo při jízdě křižovatkou ve směru k ulici Průmyslová nedal přednost Fordu Focus a došlo ke střetu obou vozidel.

Výsledkem nehody jsou dva zranění řidiči a jeden spolucestující. Policisté provedli na místě u obou řidičů dechovou zkoušku s negativním výsledkem. Celková škoda na havarovaných vozech byla vyčíslena na 130 tisíc korun.

Právě zmíněná křižovatka ulic Průmyslová a Heroltická zbyla předmětem jednání akce Dopravní snídaně s Besipem minulý čtvrtek. Na jednání byla doporučena opatření vedoucí ke zvýšení bezpečnosti a přehlednosti křižovatky. I policisté tuto křižovatku označují jako nebezpečnou.  

Ještě před akcí s Besipem se o této křižovatce jednalo i na dopravní komisi jihlavské radnice se stejným závěrem - že je nebezpečná. Byla zde doporučena změna přednosti v jízdě a další technická opatření vedoucí ke zvýšení bezpečnosti.

 

Vizitka autora

 

Lenka Dvořáková

redaktorka portálu Jihlavská Drbna

kontakt: redakce@jihlavskadrbna.cz

Jihlavská Drbna je v pořadí šestým z regionálních zpravodajských webů projektu Drbna.cz

 

Komentáře

 

Napište nám

Nejčtenější

  • Po těžké nemoci zemřela wimbledonská vítězka...

  • Muž na Jihlavsku u sebe nechal přespat...

  • V Jihlavě byl pokutován první klub za...

  • Adventní program v Jihlavě zaplní i radnici....

Reklama