Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.

Souhlasím
 

V půlce listopadu se kradlo v City parku. Pomůžete policii s identifikací?

 
čtvrtek, 3. prosince 2015, 10:07

V sobotu 14. listopadu odcizil pachatel v prodejně nákupního centra na ulici Hradební zboží v hodnotě necelých šestnácti tisíc korun. Policie se obrací na veřejnost s žádostí o spolupráci při objasňování krádeže.

Ke krádeží došlo po čtvrté hodině odpoledne. Pachatel odcizil dvě vystavené zimní bundy, černé barvy a z prodejny odešel.

Krádež byla odhalena až následně. Ihned poté, co policisté přijali trestní oznámení, začali případ prověřovat. Zahájili úkony trestního řízení pro spáchání přečinu krádeže. Dále policisté provedli šetření a vyhodnotili také záznamy z kamer. Zjistili, že v prodejně se v době, kdy k odcizení zboží došlo, pohyboval muž a žena, jejichž totožnost by policisté v zájmu objasnění případu potřebovali znát.

Policie žádá občany, kteří muže a ženu na fotografiích poznají, nebo mají informace o tom, kde se v současné době nacházejí nebo pohybují, aby se přihlásili na tísňové lince 158.

Vizitka autora

 

Dalibor Mašek

šéfredaktor portálu Jihlavská Drbna

Kontakt: sefredaktor@jihlavskadrbna.cz

Jihlavská Drbna je v pořadí šestým z regionálních zpravodajských webů projektu Drbna.cz

 
Foto Krajské ředitelství policie kraje Vysočina

Komentáře

 

Napište nám

Nejčtenější

  • Na Bedřichově došlo k tragédii. Neznámý...

  • Ze spáchání páteční vraždy je podezřelý...

  • Policisté hledají třiatřicetiletého muže z...

  • Muž podezřelý ze spáchání páteční vraždy byl...