Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.

Souhlasím
 

Mladý muž obtěžoval obyvatele jihlavského domu. Informace hlaste policii

 
středa, 2. prosince 2015, 11:49

Jihlavští policisté žádají občany o spolupráci při objasňování případu, ke kterému došlo v neděli 22. listopadu v Jihlavě. Pátrají po muži podezřelém ze spáchání trestného činu.

V neděli 22. listopadu přijali policisté ve večerních hodinách oznámení o muži, který byl přibližně v době mezi druhou a čtvrtou hodinou odpoledne v bytovém domě na ulici U Cihelny, kde se choval nevhodně a obtěžoval v domě občany.  

Po přijetí oznámení vyjela okamžitě do bytového domu policejní hlídka a provedla šetření. Podezřelý muž se už v domě ani v jeho okolí nenacházel. Policisté zjistili všechny dostupné informace, popis neznámého muže a provedli v domě ohledání. Případ policisté prověřují a po podezřelém muži pátrají.

Na základě dostupných informací byl sestaven identikit podezřelého.

Jedná se o muže ve věku kolem pětatřiceti let. Je vysoký přibližně 180 centimetrů, hubené postavy. Muž měl delší neudržované blond vlasy, které měl rozcuchané. Na sobě měl oblečenou černou mikinu a béžové kapsáčové kalhoty. Oblečení muže bylo špinavé a na mikině měl na zádech bílou skvrnu, pravděpodobně od zdi.

Policisté žádají občany, kteří znají totožnost muže nebo vědí, kde se nachází či pohybuje, aby se přihlásili na tísňové lince 158.

Vizitka autora

 

Dalibor Mašek

šéfredaktor portálu Jihlavská Drbna

Kontakt: sefredaktor@jihlavskadrbna.cz

Jihlavská Drbna je v pořadí šestým z regionálních zpravodajských webů projektu Drbna.cz

 
Foto Krajské ředitelství policie kraje Vysočina

Komentáře

 

Napište nám

Nejčtenější

  • Na Bedřichově došlo k tragédii. Neznámý...

  • Ze spáchání páteční vraždy je podezřelý...

  • Policisté hledají třiatřicetiletého muže z...

  • Muž podezřelý ze spáchání páteční vraždy byl...