Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.

Souhlasím
 

Sedmnáctiletá dívka se pohřešuje od února, nyní se má pohybovat na území města Jihlavy

 
pondělí, 16. října 2017, 14:32

Kriminalisté pátrají po sedmnáctileté Michaele Dolejšové, která se v únoru nevrátila z vycházky zpět do zařízení pro mládež v Janštějně, kde má nařízenou ústavní výchovu. Podle posledních informací by se aktuálně mohla pohybovat na území města Jihlavy.

Sedmnáctiletá dívka je z Teplicka, od první poloviny loňského roku má soudem nařízenou ústavní výchovu a má být umístěna v zařízení pro mládež v Janštejně. Celostátní pátrání po dívce bylo vyhlášeno na konci letošního února, když se nevrátila z povolené vycházky. V současné době získali policisté poznatek, že by se pohřešovaná dívka mohla pohybovat na území Jihlavy.

Dívka je vysoká 150 centimetrů, hubené postavy. Má modré oči a hnědé vlnité vlasy, které nosila dlouhé. Na levém předloktí má zhojené jizvy.

Policie žádá občany, kteří mají informace o tom, kde se pohřešovaná dívka v současné době nachází nebo pohybuje, aby se policistům přihlásili na tísňové lince 158.

Vizitka autora

 

Dalibor Mašek

šéfredaktor portálu Jihlavská Drbna

Kontakt: sefredaktor@jihlavskadrbna.cz

Jihlavská Drbna je v pořadí šestým z regionálních zpravodajských webů projektu Drbna.cz

 
Foto Policie ČR

Komentáře

 

Napište nám

Nejčtenější

  • Policisté objasnili krádež v jihlavské...

  • Po těžké nemoci zemřela wimbledonská vítězka...

  • Je rozhodnuto: U jihlavské nemocnice vznikne...

  • Jihlava po roce zažije Vánoce dětem....

Reklama