Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.

Souhlasím
 

V jihlavské ulici Husova se hádala skupina lidí. Opilá dvojice skončila na záchytce

 
čtvrtek, 12. října 2017, 17:10

Výjezd na jihlavskou ulici Husova měli ve středu 11. října po šesté hodině večer policisté v Jihlavě. Podle oznámení přijatého na lince 158 docházelo k vyhrocenému konfliktu mezi lidmi u jedné z místních restaurací. Nejvíce problémů bylo s opilou dvojicí – mužem a ženou.

Na místě bylo několik lidí, kteří se hádali, policisté se je snažili uklidnit. „Dva z přítomných, muž a žena, se ale chovali značně vulgárně a odmítali uposlechnout výzvy policistů, aby svého jednání zanechali. Oba byli značně opilí, agresivní a odmítali spolupracovat. Policisté pětatřicetiletého muže z Mostecka i třicetiletou ženu z Prahy zajistili,“ říká podrobnosti Jana Kroutilová, policejní mluvčí.

Muži při dechové zkoušce naměřili hodnotu 2,21 promile alkoholu, žena dechovou zkoušku odmítla. Policisté oba odvezli na protialkoholní záchytnou stanici k vystřízlivění. Muž i žena jsou podezřelí ze spáchání přestupku proti veřejnému pořádku.

Vizitka autora

 

Lenka Dvořáková

redaktorka portálu Jihlavská Drbna

kontakt: redakce@jihlavskadrbna.cz

Jihlavská Drbna je v pořadí šestým z regionálních zpravodajských webů projektu Drbna.cz

 
Foto Dominik Svoboda

Komentáře

 

Napište nám

Nejčtenější

  • Na Bedřichově došlo k tragédii. Neznámý...

  • Ze spáchání páteční vraždy je podezřelý...

  • Muž podezřelý ze spáchání páteční vraždy byl...

  • Policisté hledají třiatřicetiletého muže z...