Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.

Souhlasím
 

Muž v Jihlavě se vloupal do zahradní chatky a bydlel tam. S vlastní postelí a vařičem

 
čtvrtek, 12. října 2017, 13:12

Bydlení skoro na měsíc si ze zahradní chatky v Jihlavě udělal pětačtyřicetiletý muž z Pardubicka. Do objektu se nejdřív vloupal a do chatky se dostal po rozbití skleněné výplně dveří. Do chatky si dokonce nastěhoval i postel, elektrický vařič a varnou konvici.

Ke spáchání činu došlo letos na jaře. Po nastěhování zmíněného zařízení do zahradní chatky tam muž bydlel skoro měsíc. „Během této doby se muž vloupal ještě do stavební buňky, která se rovněž nachází na pozemku, a odcizil železný odpad. Další škodu způsobil majiteli chatky spálením dříví, kterým topil, a spotřebováním elektrického proudu,“ dodává Jana Kroutilová, policejní mluvčí.

V polovině dubna si neznámého muže v chatce všimli sousedé a upozornili majitele, který objekt zkontroloval a pětačtyřicetiletý muž objekt opustil. Majitel chatky případ oznámil policii začalo vyšetřování. „Místo činu ohledali, zadokumentovali a provedli šetření. Dále policisté zjistili totožnost podezřelého muže. V souvislosti s jeho pobytem v chatce vznikla majiteli škoda kolem tří tisíc korun. Kriminalisté případ prověřovali a shromažďovali důkazy, na jejichž základě poté zahájili trestní stíhání pětačtyřicetiletého muže. Případ dále vyšetřují,“ uzavírá Kroutilová.

Vizitka autora

 

Lenka Dvořáková

redaktorka portálu Jihlavská Drbna

kontakt: redakce@jihlavskadrbna.cz

Jihlavská Drbna je v pořadí šestým z regionálních zpravodajských webů projektu Drbna.cz

 
Foto www.kafelanka.cz

Komentáře

 

Napište nám

Nejčtenější

  • Na Bedřichově došlo k tragédii. Neznámý...

  • Ze spáchání páteční vraždy je podezřelý...

  • Muž podezřelý ze spáchání páteční vraždy byl...

  • Policisté hledají třiatřicetiletého muže z...