Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.

Souhlasím
 

Policisté hledají muže z Jihlavy. Je ve složité životní situaci, rodina má o něj strach

 
středa, 11. října 2017, 16:31

Jihlavští policisté zahájili pátrání po čtyřicetiletém Zdeňku Smolíkovi z Jihlavy. Naposledy byl viděn svou blízkou příbuznou v místě bydliště, odkud kolem deváté hodiny dopoledne odešel. Doteď o sobě muž nedal vědět a ani není k zastižení na mobilním telefonu.

Jeho blízcí o něj mají strach, protože se v současné době nachází ve složité životní situaci.

„Pohřešovaný muž je vysoký 185 centimetrů, hubené postavy. Má zelené oči, hnědé prošedivělé krátké vlasy. Na sobě měl naposledy oblečenou oboustrannou prošívanou bundu černé a modré barvy s kapucí, tmavě modré rifle a černo červené koženkové boty. Nosí u sebe tmavě šedou menší kabelu přes rameno. Pohřešovaný muž se může pohybovat v osobním automobilu Ford Focus, barvy šedá metalíza,“ popisuje Jana Kroutilová, policejní mluvčí.  

V současné době po čtyřicetiletém muži policisté intenzivně pátrají, prohledali všechna zdravotnická zařízení, další příbuzné i místa, kde by se mohl nacházet.

„Žádáme občany, kteří mají informace o tom, kde se pohřešovaný muž v současné době nachází nebo pohybuje, aby se policistům přihlásili na tísňové lince 158,“ vyzývá Kroutilová.  

Vizitka autora

 

Lenka Dvořáková

redaktorka portálu Jihlavská Drbna

kontakt: redakce@jihlavskadrbna.cz

Jihlavská Drbna je v pořadí šestým z regionálních zpravodajských webů projektu Drbna.cz

 
Foto Policie ČR (redakčně upraveno)

Komentáře

 

Napište nám

Nejčtenější

  • Na Bedřichově došlo k tragédii. Neznámý...

  • Ze spáchání páteční vraždy je podezřelý...

  • Muž podezřelý ze spáchání páteční vraždy byl...

  • Policisté hledají třiatřicetiletého muže z...