Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.

Souhlasím
 

Mladík napadl na diskotéce vrstevníka, ten utrpěl vážné zranění

 
pondělí, 23. listopadu 2015, 22:19

Policejní komisař zahájil trestní stíhání devatenáctiletého muže z Polenska, který byl obviněn ze spáchání přečinu ublížení na zdraví a přečinu výtržnictví. Incident se odehrál v květnu na diskotéce v Telči.

Na konci května byl mladík v Telči v disko klubu na ulici Masarykova. Kolem jedenácté hodiny večer došlo v podniku k drobnějšímu konfliktu, kterého se účastnil dvacetiletý muž. Devatenáctiletý mladík se do konfliktu vložil a o rok staršího muže udeřil zezadu do oblasti hlavy. Napadený muž utrpěl vážná zranění a musel být převezen do jihlavské nemocnice, kde byl hospitalizován.

Po přijetí oznámení o napadení začali případ prověřovat policisté. Místo činu ohledali, zadokumentovali a zajistili stopy. Dále provedli šetření a výslechy osob. Mimo jiné si vyžádali také lékařské zprávy, ze kterých vyplynulo, že napadený muž utrpěl otřes mozku, zhmožděniny a zhoršení sluchu. Léčení zranění si vyžádalo přibližně dva týdny, přičemž zhoršení sluchu přetrvává do současné doby. Policisté shromáždili důkazy, na základě kterých poté zahájili trestní stíhání devatenáctiletého muže. Případ dále vyšetřují.

Vizitka autora

 

Dalibor Mašek

šéfredaktor portálu Jihlavská Drbna

Kontakt: sefredaktor@jihlavskadrbna.cz

Jihlavská Drbna je v pořadí šestým z regionálních zpravodajských webů projektu Drbna.cz

 
Foto Dominik Svoboda

Komentáře

 

Napište nám

Nejčtenější

  • Na Bedřichově došlo k tragédii. Neznámý...

  • Ze spáchání páteční vraždy je podezřelý...

  • Policisté hledají třiatřicetiletého muže z...

  • Muž podezřelý ze spáchání páteční vraždy byl...