Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.

Souhlasím
 

Nehoda přívěsu na 80. kilometru zablokovala dálnici D1 ve směru na Prahu

 
pátek, 20. listopadu 2015, 08:50

V pátek ráno se výrazně zkomplikovala doprava na dálnici D1 ve směru na Prahu. Tato pozemní komunikace je na 80. kilometru kvůli nehodě nákladního vozidla s přívěsem zcela neprůjezdná. Policisté stanovili objízdnou trasu.

Dnes  deset minut před sedmou hodinou havarovala na 80. kilometru dálnice D1 ve směru na Prahu jízdní souprava, která převážela osobní vozidla. Přívěs s naloženými vozidly se převrátil a blokuje všechny jízdní pruhy ve směru na Prahu. Dálnice je na Prahu v tomto místě zcela neprůjezdná. Nehoda se obešla bez zranění, dechová zkouška u řidiče je negativní .

Policisté stanovili pro osobní vozidla objízdnou trasu – na 82. kilometru dálnice na exitu Koberovice vozidla sjíždějí z dálnice D1 a na dálnici se znovu budou vracet na 66. kilometru, exit Loket. Řidiči osobních vozidel mohou sjíždět již na exitu 90 - Humpolec a místo nehody objet po silnicích nižších vedoucích kolem dálnice. Nákladní vozidla budou nucena zůstat na dálničním tělese. Dá se předpokládat, že odstraňování následků nehody může trvat i několik hodin. 

Situaci budeme nadále sledovat a aktualizovat.

Vizitka autora

 

Dalibor Mašek

šéfredaktor portálu Jihlavská Drbna

Kontakt: sefredaktor@jihlavskadrbna.cz

Jihlavská Drbna je v pořadí šestým z regionálních zpravodajských webů projektu Drbna.cz

 

Komentáře

 

Napište nám

Nejčtenější

  • Na Bedřichově došlo k tragédii. Neznámý...

  • Ze spáchání páteční vraždy je podezřelý...

  • Policisté hledají třiatřicetiletého muže z...

  • Muž podezřelý ze spáchání páteční vraždy byl...