Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.

Souhlasím
 

VIDEO: Ukradená hvězda slávy Martiny Sáblíkové se našla. Policie nyní hledá zloděje

 
středa, 13. září 2017, 18:37

Kovová hvězda slávy, která se v sobotu ztratila z chodníku ve Velké Bíteši, byla později nalezena poblíž tohoto místa. Nálezce ji odevzdal majiteli, sdělila dnes novinářům mluvčí policie Stanislava Miláčková. Policie dál hledá pachatele krádeže, který způsobil škodu více než pět tisíc korun. Dnes kvůli tomu zveřejnila kamerový záznam z náměstí v době krádeže hvězdy Martiny Sáblíkové.

„V zájmu prověřování případu by policisté potřebovali znát totožnost osob, které jsou zachyceny na kamerovém záznamu, zejména dvou mužů jdoucích po chodníku,“ uvedla mluvčí. Volat lidé mají na tísňovou linku 158.

Bítešský chodník slávy vytvořil podle hollywoodského vzoru hoteliér Jiří Rauš. Místa na něm jsou určena známým osobnostem, které se v jeho restauraci s dlouhou rodinnou tradicí staví při svých cestách. Tradice začala v roce 2002. Hvězda světové šampionky v rychlobruslení Sáblíkové byla podle údajů ČTK do dláždění na Masarykově náměstí osazena před devíti lety.

Hvězda se ztratila v sobotu mezi 1:30 a 2:30, o jejím nálezu se policie dověděla v úterý.

Napsal(a) ČTK | Foto Policie ČR

Komentáře

 

Napište nám

Nejčtenější

  • Po těžké nemoci zemřela wimbledonská vítězka...

  • Muž na Jihlavsku u sebe nechal přespat...

  • V Jihlavě byl pokutován první klub za...

  • Adventní program v Jihlavě zaplní i radnici....

Reklama