Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.

Souhlasím
 

Třiatřicetiletý muž řídil auto bez řidičáku a zdrogovaný. V Třešti ho zastavili policisté

 
středa, 13. září 2017, 16:09

V pondělí 11. září policisté v Třešti odhalili třiatřicetiletého muže, který řídil auto pod vlivem drog. Navíc měl až do konce roku 2019 zákaz řízení. Test na alkohol vyšel s negativním výsledkem.

Třiatřicetiletý řidič Škody Felicia jel po osmé hodině ráno ve směru z ulice Revoluční na ulici Selskou, zde ho zastavili policisté. Při kontrole zjistili, že se jedná o třiatřicetiletého muže z Jindřichohradecka, který má uložen soudem mimo jiné trest zákazu činnosti spočívající v zákazu řízení všech motorových vozidel na dobu tří let a řídit smí až od konce roku 2019. Následně policisté u muže provedli test na zjištění ovlivnění návykovou látkou s pozitivním výsledkem na amfetamin a marihuanu. Dechová zkouška u něho byla negativní.

„Policisté řidiči zakázali další jízdu. Muž se dále podrobil lékařskému vyšetření, při kterém mu byl odebrán biologický materiál.  Třiatřicetiletý muž je podezřelý ze spáchání trestného činu maření výkonu úředního rozhodnutí, případ policisté dále prověřují. Řízení vozidla pod vlivem drog policisté také šetří, v současné době jako podezření ze spáchání závažného dopravního přestupku,“ doplňuje informace Jana Kroutilová, policejní mluvčí.

Vizitka autora

 

Lenka Dvořáková

redaktorka portálu Jihlavská Drbna

kontakt: redakce@jihlavskadrbna.cz

Jihlavská Drbna je v pořadí šestým z regionálních zpravodajských webů projektu Drbna.cz

 
Foto Dominik Svoboda

Komentáře

 

Napište nám

Nejčtenější

  • Po těžké nemoci zemřela wimbledonská vítězka...

  • Muž na Jihlavsku u sebe nechal přespat...

  • V Jihlavě byl pokutován první klub za...

  • Adventní program v Jihlavě zaplní i radnici....

Reklama