Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.

Souhlasím
 

Opilý muž napadal v jihlavském bytě dvoji družku

 
úterý, 17. listopadu 2015, 11:08

V neděli 15. listopadu večer zasahovali policisté v bytě v Jihlavě, kde agresivní, alkoholem posilněný muž fyzicky napadl svoji družku. Tísňová linka 158 přijala žádost o pomoc od napadené ženy v 18 hodin. K bytu ihned vyjela policejní hlídka.

Po příjezdu na místo policisté muži zabránili v dalším násilném jednání vůči ženě. Žena neměla zranění, které by si vyžádalo okamžité lékařské ošetření. Muž se choval velmi agresivně, policejní hlídku slovně napadal a odmítal spolupracovat. Policisté pětapadesátiletého muže zajistili a nasadili mu pouta. Provedli u něho dechovou zkoušku, při které naměřili hodnotu 1,38 promile alkoholu.

Opilého muže převezli na protialkoholní záchytnou stanici k vystřízlivění. Na základě šetření zjistili, že muž v bytě svoji družku fyzicky napadl a přitom jí vulgárně nadával. Násilí se vůči ženě navíc nedopustil poprvé. Policisté na základě vyhodnocení shromážděných informací rozhodli o vykázání muže ze společného obydlí na deset dní. Muž je podezřelý ze spáchání dvou přestupků, a to proti občanskému soužití a proti veřejnému pořádku, které policisté dále šetří.

Vizitka autora

 

Dalibor Mašek

šéfredaktor portálu Jihlavská Drbna

Kontakt: sefredaktor@jihlavskadrbna.cz

Jihlavská Drbna je v pořadí šestým z regionálních zpravodajských webů projektu Drbna.cz

 
Foto Dominik Svoboda

Komentáře

 

Napište nám

Nejčtenější

  • Policisté objasnili krádež v jihlavské...

  • Po těžké nemoci zemřela wimbledonská vítězka...

  • Je rozhodnuto: U jihlavské nemocnice vznikne...

  • Jihlava po roce zažije Vánoce dětem....

Reklama