Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.

Souhlasím
 

Na jihlavském Masarykově náměstí bylo rušno. Došlo zde k hádce a fyzickému násilí

 
pondělí, 21. srpna 2017, 10:21

Rušno bylo v pátek 18. srpna kolem půl jedenácté večer na jihlavském Masarykově náměstí. Policisté zde řešili incident tří lidí před jedním z tamních barů. Všichni tři – dva muži a jedna žena – byli pod vlivem alkoholu.

Trojice na sebe hlasitě pokřikovala a muži se spolu chtěli prát. „Policisté dva muže  vyzvali, aby zanechali protiprávního jednání a rozešli se. Muži na výzvu nereagovali a pokračovali ve vzájemném napadání. Proto policisté oba muže zajistili a převezli je na protialkoholní záchytnou stanici k vystřízlivění,“ říká Dana Čírtková, krajská policejní mluvčí.

U obou mužů byly provedeny dechové zkoušky s pozitivními výsledky – u jednadvacetiletého muže vykázala dechová zkouška hodnotu 1,88 promile alkoholu v dechu a u dvaačtyřicetiletého muže vykázala hodnotu 2,21 promile alkoholu v dechu.

Po odvozu mužů na záchytku zůstala na náměstí ještě zmiňovaná třiatřicetiletá žena. Ta začala napadat další ženu a také ji fyzicky napadla – udeřila ji do nosu. Dalšího přítomného muže udeřila do obličeje. Policisté třiatřicetiletou ženu na místě zajistili a také ji převezli na záchytku k vystřízlivění. Žena nadýchala 2,24 promile alkoholu v dechu. „Případ dále šetří policisté z obvodního oddělení Jihlava a ve věci zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání přečinu výtržnictví,“ uzavírá Čírtková.

Vizitka autora

 

Lenka Dvořáková

redaktorka portálu Jihlavská Drbna

kontakt: redakce@jihlavskadrbna.cz

Jihlavská Drbna je v pořadí šestým z regionálních zpravodajských webů projektu Drbna.cz

 
Foto Dominik Svoboda

Komentáře

 

Napište nám

Nejčtenější

  • Po těžké nemoci zemřela wimbledonská vítězka...

  • Muž na Jihlavsku u sebe nechal přespat...

  • V Jihlavě byl pokutován první klub za...

  • Adventní program v Jihlavě zaplní i radnici....

Reklama