Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.

Souhlasím
 

Muž, který se vloupal do sportovní haly, byl dopaden policisty

 
středa, 28. října 2015, 13:53

Policisté v úterý 27. října přijali po třetí hodině v noci oznámení, že se v blízkosti objektu sportovní haly pohybuje podezřelá osoba. Na místo okamžitě vyjely policejní hlídky.

Po příjezdu na místo policisté zjistili, že objekt sportovní haly vykazuje známky násilného vniknutí. Na místě našli a následně zadrželi pětadvacetiletého muže, který byl poté převezen na oddělení policie.

Jedná se o recidivistu, který byl v minulosti již opakovaně soudně trestán. Vloni v dubnu byl za majetkovou trestnou činnost odsouzen k nepodmíněnému trestu odnětí svobody, který si odpykal letos v květnu.

Místo činu policisté ohledali, zadokumentovali a zajistili stopy, dále provedli šetření a zahájili úkony trestního řízení pro spáchání přečinu krádeže.

Policisté došli k závěru, že se podezřelý muž do budovy vloupal oknem. V objektu v současné době probíhají stavební práce, pachatel vypáčil zámek skladu a odcizil různé nářadí, které si nanosil k oknu. Věci v hodnotě více než třicet tisíc korun se mu už ale odnést nepodařilo, protože ho zadrželi policisté. Nářadí si převzala oprávněná osoba, škoda vznikla na poškozeném okně a zámku.

Případ policisté v současné době dále prověřují.

Ilustrační foto: www.bydleni.cz

Vizitka autora

 

Lenka Dvořáková

redaktorka portálu Jihlavská Drbna

kontakt: redakce@jihlavskadrbna.cz

Jihlavská Drbna je v pořadí šestým z regionálních zpravodajských webů projektu Drbna.cz

 

Komentáře

 

Napište nám

Nejčtenější

  • Na Bedřichově došlo k tragédii. Neznámý...

  • Ze spáchání páteční vraždy je podezřelý...

  • Muž podezřelý ze spáchání páteční vraždy byl...

  • Policisté hledají třiatřicetiletého muže z...