Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.

Souhlasím
 

Dopolední nehoda na Žďársku skončila tragicky. Zemřel při ní jeden z řidičů, druhý je zraněný

 
pátek, 17. února 2017, 11:10

Tragická nehoda se stala dnes před 9:30 na silnici II/385 mezi obcemi Křídla a Branišov na Žďársku. Došlo zde ke střetu dvou osobních vozidel. Pětašedesátiletý řidič jednoho vozidla na místě zemřel, třiadvacetiletá řidička druhého auta je zraněná. Další osoby ve vozidlech necestovaly.

„Silnice je v místě tragické nehody zcela uzavřena a policisté odklánějí provoz přes okolní komunikace,“ upřesňuje Dana Čírtková, krajská policejní mluvčí.

Další okolnosti, stejně jako míra zavinění, jsou předmětem policejního šetření. V letošním roce se jedná o třetí tragickou dopravní nehodu, která se stala na silnicích v našem kraji.

„V souvislosti s počasím apelujeme na řidiče, aby jezdili velmi opatrně, silnice na mnohých místech pokryla ledovka a jsou sjízdné pouze se zvýšenou opatrností. Od rána jsme vyjížděli v Kraji Vysočina k 15 dopravním nehodám. Ranní nehody se obešly bez zranění. Dalších deset volání jsme přijali od řidičů, kteří s stěžovala na namrzlé a   obtížně sjízdné silnice,“ dodává a upozorňuje mluvčí Čírtková.

Vizitka autora

 

Lenka Dvořáková

redaktorka portálu Jihlavská Drbna

kontakt: redakce@jihlavskadrbna.cz

Jihlavská Drbna je v pořadí šestým z regionálních zpravodajských webů projektu Drbna.cz

 
Foto Dominik Svoboda

Komentáře

 

Napište nám

Nejčtenější

  • Po těžké nemoci zemřela wimbledonská vítězka...

  • Muž na Jihlavsku u sebe nechal přespat...

  • V Jihlavě byl pokutován první klub za...

  • Adventní program v Jihlavě zaplní i radnici....

Reklama