Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

FOTO: Ve Stonařově po obědě bourala tři auta. Místo bylo zcela neprůjezdné

 
pondělí, 30. dubna 2018, 15:02, aktualizováno 30. dubna 2018, 17:50

Velké dopravní problémy přinesla dopravní nehoda dvou osobních a jednoho nákladního auta, ke které došlo dnes přes půl jednou odpoledne ve Stonařově. Místo bylo několik hodin zcela neprůjezdné.

Automobily se střetly v prostoru křižovatky silnic první třídy číslo 38 a druhé třídy číslo 402. Z nákladního vozidla uniklo značné množství nafty. Na místo vyjeli ihned po přijetí oznámení policisté a hasiči. Při dopravní nehodě nedošlo ke zranění osob.

„V současné době jsou činěna opatření směřující k odstranění následků dopravní nehody. Policisté provádějí na místě šetření, odklánění a řídí dopravu. Byla vytyčena objízdná trasa: u jihlavského tunelu sjet ze silnice první třídy číslo 38 ve směru na Třešť, dále Telč a ke Kasárenské křižovatce, objízdná trasa je obousměrná. Žádáme řidiče, aby dodržovali dopravní předpisy, dbali pokynů policistů, a v neposlední řadě byli trpěliví a ohleduplní,“ dodala s prosbou krátce po nehodě Jana Kroutilová, policejní mluvčí.

Místo se podařilo zprůjezdnit po 17. hodině. 

Vizitka autora

 

Lenka Dvořáková

redaktorka portálu Jihlavská Drbna

kontakt: redakce@jihlavskadrbna.cz

Jihlavská Drbna je v pořadí šestým z regionálních zpravodajských webů projektu Drbna.cz

 
Foto Ivan Šulc
 


 

Kam dál?

FOTOGALERIE: Oprava mostu dálničního přivaděče v Jihlavě je v plném...

neděle, 29. dubna 2018, 10:32

V Jihlavě se již od poloviny dubna opravuje most dálničního přivaděče 1/38 nad ulicí Romana Havelky. Rekonstrukce ovlivní...

ANKETA: Fontána nebo nový podchod. Lidé se seznámili s podobou...

středa, 25. dubna 2018, 20:07

Jihlavská radnice dnes veřejnosti představila studii, jak by měl v budoucnu vypadat Centrální dopravní terminál, jenž by měl v...

Loni zahynulo na českých silnicích 44 cyklistů. Problémem začínají...

středa, 25. dubna 2018, 12:34

Loni zahynulo na českých silnicích 44 cyklistů. Nejvíce pak v Jihočeském kraji, na Vysočině žádný. Čtyřicet procent mrtvých...

Na dálnici D1 kamery znovu měří rychlost mezi Velkým Meziříčím a...

středa, 25. dubna 2018, 08:27

Na dálnici D1 začaly kamery znovu měřit rychlost aut v opravovaném úseku mezi Velkým Meziříčím a Lhotkou. Při minulém měření od...

 

Komentáře

 
 

O čem píše Drbna.cz

PET lahvemi zaplavená Kamenice v národním parku rozlítila tisíce lidí, turisté ale hlavními viníky nejsou

Tisíce lidí pobouřily snímky řeky Kamenice, kterou plují stovky plastových lahví a další odpadky. Fotografie navíc pocházejí z chráněného území Národního parku České Švýcarsko. Podle zaměstnanců NP České Švýcarsko (NPČŠ) ale nejsou návštěvníci parku hlavními autory odpadků.

Polovina Rusů se podle průzkumu stydí za rozpad SSSR

Téměř každý druhý Rus cítí zlost a stud kvůli rozpadu Sovětského svazu počátkem 90. let minulého století. Podle agentury Interfax to vyplývá z průzkumu nezávislé sociologické služby Levada. Za výsledky takzvané perestrojky - procesu reforem - bývalého sovětského vůdce Michaila Gorbačova z druhé poloviny 80. let se stydí čtvrtina dotazovaných.

Tři pětiny Čechů jsou pro, aby manželství bylo i pro homosexuály

Zhruba tři pětiny lidí v Česku jsou pro, aby manželství mohli uzavírat také gayové a lesbické ženy. Proti se naopak staví třetina Čechů a Češek. Postoje se podle vzdělání příliš neliší. Podpora klesá s rostoucím věkem. Odpůrci nad podporovateli převládají jen mezi muži nad 45 let. Průměrný výsledek trojice průzkumů na tiskové konferenci k pokračování kampaně Jsme fér! představil sociolog Daniel Prokop.