Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

FOTO: Ve Stonařově po obědě bourala tři auta. Místo bylo zcela neprůjezdné

 
pondělí, 30. dubna 2018, 15:02, aktualizováno 30. dubna 2018, 17:50

Velké dopravní problémy přinesla dopravní nehoda dvou osobních a jednoho nákladního auta, ke které došlo dnes přes půl jednou odpoledne ve Stonařově. Místo bylo několik hodin zcela neprůjezdné.

Automobily se střetly v prostoru křižovatky silnic první třídy číslo 38 a druhé třídy číslo 402. Z nákladního vozidla uniklo značné množství nafty. Na místo vyjeli ihned po přijetí oznámení policisté a hasiči. Při dopravní nehodě nedošlo ke zranění osob.

„V současné době jsou činěna opatření směřující k odstranění následků dopravní nehody. Policisté provádějí na místě šetření, odklánění a řídí dopravu. Byla vytyčena objízdná trasa: u jihlavského tunelu sjet ze silnice první třídy číslo 38 ve směru na Třešť, dále Telč a ke Kasárenské křižovatce, objízdná trasa je obousměrná. Žádáme řidiče, aby dodržovali dopravní předpisy, dbali pokynů policistů, a v neposlední řadě byli trpěliví a ohleduplní,“ dodala s prosbou krátce po nehodě Jana Kroutilová, policejní mluvčí.

Místo se podařilo zprůjezdnit po 17. hodině. 

Vizitka autora

 

Lenka Dvořáková

redaktorka portálu Jihlavská Drbna

kontakt: redakce@jihlavskadrbna.cz

Jihlavská Drbna je v pořadí šestým z regionálních zpravodajských webů projektu Drbna.cz

 
Foto Ivan Šulc
 


 

Kam dál?

FOTOGALERIE: Oprava mostu dálničního přivaděče v Jihlavě je v plném...

neděle, 29. dubna 2018, 10:32

V Jihlavě se již od poloviny dubna opravuje most dálničního přivaděče 1/38 nad ulicí Romana Havelky. Rekonstrukce ovlivní...

ANKETA: Fontána nebo nový podchod. Lidé se seznámili s podobou...

středa, 25. dubna 2018, 20:07

Jihlavská radnice dnes veřejnosti představila studii, jak by měl v budoucnu vypadat Centrální dopravní terminál, jenž by měl v...

Loni zahynulo na českých silnicích 44 cyklistů. Problémem začínají...

středa, 25. dubna 2018, 12:34

Loni zahynulo na českých silnicích 44 cyklistů. Nejvíce pak v Jihočeském kraji, na Vysočině žádný. Čtyřicet procent mrtvých...

Na dálnici D1 kamery znovu měří rychlost mezi Velkým Meziříčím a...

středa, 25. dubna 2018, 08:27

Na dálnici D1 začaly kamery znovu měřit rychlost aut v opravovaném úseku mezi Velkým Meziříčím a Lhotkou. Při minulém měření od...

 

Komentáře

 

Napište nám

Nejčtenější

  • VIDEO: Řidič s naloženým návěsem měl co...

  • Jihlavský Motorpal získal miliardovou...

  • Tak přece jen mezi českou elitou! Gladiators...

  • Všechno je jinak. Na Hradební ulici zatím...

Reklamní sdělení

Reklama
 
 

O čem píše Drbna.cz

Pomozte mi shánět podpisy, žádal studenty profesor Gerloch, který chce být senátorem

Pokud jste ochotni pomoci profesoru Gerlochovi se sháněním podpisů pro jeho kandidaturu, zastavte se za ním v uvedených hodinách. E-mail, který obdrželi studenti Právnické fakulty Univerzity Karlovy, rozvířil debatu o vhodnosti politické agitace na akademické půdě. A taky otázku možného zneužití postavení vyučujícího vůči studentům.

Útoky na novináře jsou tu stále častější, říká novinářka z Polska. To dál padá v žebříčku svobody tisku

Na podzim to budou tři roky, co se v Polsku ujala moci jednobarevná vláda strany Právo a spravedlnost. Od té doby je terčem kritiky Evropské unie i nevládních organizací za kontroverzní plány reformy justice nebo kvůli zásahům do nezávislosti veřejnoprávních médií. „K útokům na novináře v Polsku dochází stále častěji, naštěstí zatím jen k těm verbálním,“ říká v rozhovoru pro HlídacíPes.org Beata Bielová z organizace Fundacja Reporterów.

Greenpeace protestovalo před obchodem Billa proti přebytečným plastům

Dobrovolníci hnutí Greenpeace ČR včera dopoledne u supermarketu poblíž pražského náměstí Republiky demonstrativně rozbalili plastové obaly s potravinami. Obsah přemístili do látkových tašek a plasty odnesli zpět do supermarketu. Na akci upozornili i transparentem "Chceme kupovat jídlo, ne zbytečné plasty!" Protestovali tak proti nadměrnému používání obalů tohoto typu v obchodech.