Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Policisté po třech týdnech vypátrali muže z Popic. Je v pořádku v zahraničí

 
pondělí, 9. září 2019, 10:56

Od policistů přišla dnes dopoledne ještě další dobrá zpráva. Našli totiž šestatřicetiletého muže, po kterém vyhlásili pátrání 23. srpna. Muž, který naposledy bydlel v Popicích u Jihlavy, trpí duševním onemocněním a policie varovala, že může být pro své okolí nebezpečný.

Podle mluvčí policistů bylo totiž pravděpodobné, že muž, který má trvalé bydliště na Teplicku, si s sebou z domova odnesl starou mačetu.

„Muž byl vypátrán v cizině, je v pořádku. Všem, kteří pátrání zveřejnili, děkujeme,“ sdělila dnes k úspěšnému případu Jana Kroutilová, mluvčí policistů.

Vizitka autora

 

Lenka Dvořáková

redaktorka portálu Jihlavská Drbna

kontakt: redakce@jihlavskadrbna.cz

Jihlavská Drbna je v pořadí šestým z regionálních zpravodajských webů projektu Drbna.cz

 
Foto Drbna
 


 

Kam dál?

Čeká nás Týden pro rodiny. Bude se mluvit o problémech ve vztazích i...

středa, 9. května 2018, 12:57

Jihlavský Family a Senior Point pořádá ve dnech 21. – 24. května hned několik akcí v rámci Týdne pro rodiny. Druhý ročník se...

Marihuana, amfetamin a kokain. Policisté v Jihlavě chytili další dva...

středa, 9. května 2018, 11:46

Hned dva řidiče, kteří usedli za volant pod vlivem drog, chytili v rámci silniční kontroly jihlavští policisté. Oba dva muže...

Třešť si v pondělí připomněla padesát šest zavražděných v posledních...

úterý, 8. května 2018, 10:15

V posledních dnech druhé světové války přišlo v Třešti na Jihlavsku o život 56 místních obyvatel. Jména těchto obětí zazněla při...

 

Komentáře

 
 

O čem píše Drbna.cz

Babiš uvedl, že by nepřijal abolici, debata o tom je nesmyslná

Premiér Andrej Babiš (ANO) zopakoval, že by nepřijal abolici, tedy prezidentské zastavení svého trestního stíhání. Prezident Miloš Zeman tento týden uvedl, že by premiérovi abolici udělil v případě, že by nejvyšší státní zástupce rozhodl o obnovení Babišova trestního stíhání kvůli farmě Čapí hnízdo. Babiš pokládá nastolování úvah o abolici za nesmyslné v situaci, kdy pražské městské státní zastupitelství pravomocně rozhodlo o zastavení jeho stíhání.

V Brně naplnili bazén PET lahvemi, lidé se poučili o odpadech

Bazén naplněný PET lahvemi včera patřil k atrakcím zábavného programu v brněnské spalovně. Děti do bazénu skákaly nebo v něm lovily poklady. Akce přilákala do areálu městské společnosti SAKO davy lidí. Jejím cílem bylo ukázat lidem, jak se v Brně zpracovává odpad.

Lidé mohou nákupem hraček pomoci nemocným dětem

Nadační fond Kapka naděje připravil charitativní akci, která by měla před Vánocemi pomoci dětem v nemocnicích. Pokud lidé zakoupí jakoukoliv hračku ve vybraných obchodech a věnují ji do pomyslné Studny naděje, dostane se přímo k nemocným dětem. Zisk z prodeje navíc půjde na konto nadačního fondu. Novináře o tom informovala společnost Wormelen Group, která provozuje několik hračkářských řetězců.