Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Vyhledávání

Nalezené články:

DRBNA VAŘÍ: Waldorf, znáte?

pondělí, 17. září 2018, 15:23Gastronomie
 
Ilustrační foto

Začátkem týdne jsme s mužem vyrazili na nákup večeře, tak jako většinou bez plánu toho, co vůbec budeme chystat. Shoda padla hned napoprvé – salát jednoznačně, chuť na nějaký s masem taky, takže Waldorf byl jasná volba.

 

V úseku Luka nad Jihlavou – Jihlava byl v kolejišti nalezen mrtvý muž. Provoz na trati stál tři hodiny

pondělí, 17. září 2018, 08:34Krimi
 
Ilustrační foto

Lidský život vyhasl na železniční výhybce v Jihlavě ve směru Luka nad Jihlavou, kde byl dnes ráno nalezen mrtvý muž. Podle mluvčího Správy železniční dopravní cesty Pavla Tesaře se událost stala během nočních hodin.

 

FOTO: V jihlavské Úprkově ulici je hotovo. Opravy zdržela havárie na plynovém potrubí

čtvrtek, 6. září 2018, 12:24Společnost
 
V jihlavské Úprkově ulici je hotovo. Rekonstrukci zdržela havárie na plynovém potrubí

Obyvatelé i řidiči, kteří využívají jihlavskou Úprkovou ulici, si mohou konečně oddechnout. Nakloněná silnice, díry v zemi a nebezpečná zatáčka jsou pro ulici poblíž městského vlakového nádraží již minulostí. Město nechalo tři a půl metru širokou...

 

Cestující vlakem na Vysočině se nyní mohou ve vybraných vozech připojit na palubní wifi

středa, 5. září 2018, 12:47DopravaZ kraje
 
Ilustrační foto

Cestující v moderních motorových vozech RegioSpider na Vysočině mohou využívat připojení k internetu prostřednictvím palubní wifi sítě. Dostupnost internetu byla zajištěna na základě objednávky Kraje Vysočina, který regionální osobní dopravu financuje. ...

 

Kraj nabízí na prodej nevyužité školní areály v Jihlavě a Moravských Budějovicích

úterý, 4. září 2018, 16:34Společnost
 
Volný objekt v Moravských Budějovicích

Kraj Vysočina realizuje i připravuje další nabídky prodeje budov dříve užívaných gymnáziem a střední odbornou školou v Moravských Budějovicích a budovy školy na Havlíčkově ulici v Jihlavě.

 

Více článků »

Nalezené fotogalerie:

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily:

Nebyly nalezeny žádné profily.

 

Napište nám

Nejčtenější

  • Jihlavský hokejista Michal Hlinka byl...

  • Kopec na Jihlavu u Kostelce se stane...

  • V úseku Luka nad Jihlavou – Jihlava byl v...

  • Dnešní zápas Vysočiny bude bez občerstvení....

Reklamní sdělení

Reklama
 
 

O čem píše Drbna.cz

Sněmovna rozhodne o vydání Ondráčka k stíhání na příští schůzi

Sněmovna rozhodne o vydání poslance Zdeňka Ondráčka (KSČM) k trestnímu stíhání na schůzi, která začne zhruba za měsíc. Dnes dolní komora projednávání policejní žádosti odročila. Poslanci ještě nemají stanovisko mandátového a imunitního výboru, který se k záležitosti opět sejde v úterý.

Mýtný systém bude zajišťovat od roku 2020 CzechToll a SkyToll

Ministerstvo dopravy ve čtvrtek podepsalo desetiletý kontrakt s vítězným konsorciem firem CzechToll a SkyToll, které budou od roku 2020 vybírat a spravovat mýtné na dálnicích a vybraných silnicích I. třídy.

Chovatel v Jinonicích choval ovce v nevhodných podmínkách, maso možná putovalo do restaurace

Státní veterinární správa při společné kontrole s Českou plemenářskou inspekcí a policií objevila neregistrovaný chov 34 ovcí v Praze – Jinonicích. Při kontrole bylo zjištěno, že zvířata jsou držena v nevyhovujících podmínkách. Na pozemku se nacházely nebezpečné předměty, které mohly zvířata zranit. Ovce neměly dostatek pastvy či sena, chyběl také dostatečný zdroj čisté vody.