Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Vyhledávání

Nalezené články:

Jihlava oslaví výročí trolejbusové dopravy historickými jízdami. Lidé ušetří za jízdenky

sobota, 15. září 2018, 10:53Doprava
 
Ilustrační foto

V tomto roce si připomínáme 70. výročí zahájení trolejbusové dopravy v Jihlavě. V rámci této akci proběhne v jihlavském dopravním podniku den otevřených dveří. Zároveň se lidé v krajském městě svezou městskou hromadnou dopravou zdarma, protože současně...

 

Reakce jsou většinou pozitivní, lepší, než aby šla do šrotu, říká majitel garáže s tramvají na střeše

neděle, 5. srpna 2018, 10:38Společnost
 
Reakce jsou většinou pozitivní, lepší, než aby šla do šrotu, říká majitel garáže s tramvají na střeše

Už více než týden vyvolává rozruch šestnáctitunový tramvajový vůz na garáži u jednoho z domů v jihlavské Lidické kolonii. Zásluhu na tom má sdružení Za záchranu historických trolejbusů a autobusů, které ho chtělo primárně zachránit před kovošrotem.

 

ANKETA: Autobusová linka číslo devět v Jihlavě končí. Jízdní řády přechází na letní režim

úterý, 19. června 2018, 16:58Doprava
 
Ilustrační foto

S blížícím se červencem musí lidé, kteří využívají jihlavskou městskou hromadnou dopravu, počítat s určitými změnami v jízdních řádech, které přechází na letní režim. Navíc se od 25. června úplně zruší autobusová linka číslo 9.

 

U City Parku a na Brněnském mostě se rozšíří silnice, přibude pruh pro veřejnou dopravu

sobota, 16. června 2018, 14:10Doprava
 
Ilustrační foto

Kromě rekonstrukce Brněnského mostu dojde v této lokalitě ještě letos k dalším stavebním úpravám. Od psychiatrické léčebny až ke křižovatce Hradební – Znojemská se totiž pozemní komunikace rozšíří o průběžný pruh, který bude sloužit vozům veřejné dopravy...

 

Trolejbusem až do průmyslové zóny? Jihlava hledá firmu, která navrhne rozšíření MHD

pátek, 1. června 2018, 08:23Doprava
 
1000x1000-1516968680-ilustracni-foto

Jihlava hledá firmu, jež zpracuje studii pro plánované prodloužení dráhy pro městské trolejbusy o několik kilometrů do průmyslové zóny. Na elektrifikaci MHD má město šanci dostat dotaci kolem 100 milionů korun z evropských fondů.

 

Více článků »

Nalezené fotogalerie:

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily:

Nebyly nalezeny žádné profily.

 

Napište nám

Nejčtenější

  • Jihlavský hokejista Michal Hlinka byl...

  • Kopec na Jihlavu u Kostelce se stane...

  • V úseku Luka nad Jihlavou – Jihlava byl v...

  • Dnešní zápas Vysočiny bude bez občerstvení....

Reklamní sdělení

Reklama
 
 

O čem píše Drbna.cz

Sněmovna rozhodne o vydání Ondráčka k stíhání na příští schůzi

Sněmovna rozhodne o vydání poslance Zdeňka Ondráčka (KSČM) k trestnímu stíhání na schůzi, která začne zhruba za měsíc. Dnes dolní komora projednávání policejní žádosti odročila. Poslanci ještě nemají stanovisko mandátového a imunitního výboru, který se k záležitosti opět sejde v úterý.

Mýtný systém bude zajišťovat od roku 2020 CzechToll a SkyToll

Ministerstvo dopravy ve čtvrtek podepsalo desetiletý kontrakt s vítězným konsorciem firem CzechToll a SkyToll, které budou od roku 2020 vybírat a spravovat mýtné na dálnicích a vybraných silnicích I. třídy.

Chovatel v Jinonicích choval ovce v nevhodných podmínkách, maso možná putovalo do restaurace

Státní veterinární správa při společné kontrole s Českou plemenářskou inspekcí a policií objevila neregistrovaný chov 34 ovcí v Praze – Jinonicích. Při kontrole bylo zjištěno, že zvířata jsou držena v nevyhovujících podmínkách. Na pozemku se nacházely nebezpečné předměty, které mohly zvířata zranit. Ovce neměly dostatek pastvy či sena, chyběl také dostatečný zdroj čisté vody.