Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Vyhledávání

Nalezené články:

Zimní údržba chodníků v Jihlavě jde ruku v ruce ve spolupráci s obyvateli, říká primátorka Koubová

pondělí, 14. ledna 2019, 08:10Společnost
 
Ilustrační foto

Už několikátý den máme na Vysočině bohatou sněhovou nadílku, kterou ocení zejména lyžaři a děti. Plné ruce práce v současném počasí mají pracovníci správy údržby komunikací, v Jihlavě je zajišťuje městská společnost Služby města Jihlavy (SMJ).

 

Silné sněžení i dešťové přeháňky. Do začátku února se budou střídat mrazy a oteplení

pondělí, 7. ledna 2019, 16:49Společnost
 
Ilustrační foto

Během několika týdnů, které jsou před námi, se budou střídat mrazy a oteplení. Podobné výkyvy nás čekají i v teplotách. V noci se budou držet převážně pod nulou, přes den mohou dosahovat i plusových hodnot. Vyplývá to z měsíčního výhledu počasí, který...

 

Zástupci vedení města převzali vodohospodářský majetek. Jihlavané dostanou nové smlouvy

čtvrtek, 3. ledna 2019, 10:54Společnost
 
Zástupci vedení města převzali vodohospodářský majetek. Jihlavané dostanou nové smlouvy

Zástupci vedení města na začátku nového roku převzali vodohospodářský majetek s právem hospodaření v Jihlavě. Krajský úřad Kraje Vysočina a Ministerstvo zemědělství na návrh města zrušily povolení k provozování části jihlavských vodovodů a kanalizací...

 

Jihlava chce od Nového roku provozovat část vodovodů a kanalizací

pondělí, 31. prosince 2018, 12:05Společnost
 
Ilustrační foto

Provozování části vodovodů a kanalizací v Jihlavě by měla 1. ledna převzít firma města, zatímco dosud jejich provoz zajišťovala Vodárenská akciová společnost (VAS). Jak uvedli zástupci Jihlavy v tiskové zprávě, VAS končí právo na provozování tohoto...

 

Autobusová šestka Jihlavou zítra projede naposledy. Od Nového roku bude zrušena

neděle, 30. prosince 2018, 12:32Doprava
 
Ilustrační foto

Jihlavský dopravní podnik od 1. ledna 2019 ruší jeden ze svých spojů. Řeč je o autobusové lince s označením 6, která je také někdy nazývaná „linkou duchů". Dnes a zítra tedy ulicemi Jihlavy bude projíždět naposledy.

 

Více článků »

Nalezené fotogalerie:

Více fotogalerií »

Nalezené profily:

Nebyly nalezeny žádné profily.

 
 

O čem píše Drbna.cz

PET lahvemi zaplavená Kamenice v národním parku rozlítila tisíce lidí, turisté ale hlavními viníky nejsou

Tisíce lidí pobouřily snímky řeky Kamenice, kterou plují stovky plastových lahví a další odpadky. Fotografie navíc pocházejí z chráněného území Národního parku České Švýcarsko. Podle zaměstnanců NP České Švýcarsko (NPČS) ale nejsou návštěvníci parku hlavními autory odpadků.

Polovina Rusů se podle průzkumu stydí za rozpad SSSR

Téměř každý druhý Rus cítí zlost a stud kvůli rozpadu Sovětského svazu počátkem 90. let minulého století. Podle agentury Interfax to vyplývá z průzkumu nezávislé sociologické služby Levada. Za výsledky takzvané perestrojky - procesu reforem - bývalého sovětského vůdce Michaila Gorbačova z druhé poloviny 80. let se stydí čtvrtina dotazovaných.

Tři pětiny Čechů jsou pro, aby manželství bylo i pro homosexuály

Zhruba tři pětiny lidí v Česku jsou pro, aby manželství mohli uzavírat také gayové a lesbické ženy. Proti se naopak staví třetina Čechů a Češek. Postoje se podle vzdělání příliš neliší. Podpora klesá s rostoucím věkem. Odpůrci nad podporovateli převládají jen mezi muži nad 45 let. Průměrný výsledek trojice průzkumů na tiskové konferenci k pokračování kampaně Jsme fér! představil sociolog Daniel Prokop.