Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Vyhledávání

Nalezené články: "otevření"

Kamil Dráb z Rock Radia: I starší posluchači začínají být otevření nové muzice

čtvrtek, 12. září 2019, 14:40Rozhovory
 
Kamil Dráb

Moderátor, hudební manažer Rock Radia, bubeník, velký rockový fanoušek… Kamil Dráb miluje muziku, a tak není divu, že jí zasvětil svůj život. Jaká je jeho přesná funkce v Rock Radiu? Co rád poslouchá? Více v rozhovoru.

 

Jihlavská ZŠ Křížova má opravenou tělocvičnu a jídelnu. Rekonstrukce stála přes 5 milionů

čtvrtek, 12. září 2019, 13:05Společnost
 
Jihlavská ZŠ Křížova má opravenou tělocvičnu a jídelnu. Rekonstrukce stála přes 5 milionů

Opravenou tělocvičnu a jídelnu mají oficiálně ode dneška žáci jihlavské základní školy v Křížové ulici. Do rekonstrukce vzduchotechniky a akustických úprav ve školní jídelně město investovalo více než pět milionů korun.

 

Telč zpřístupní sklepení dalšího historického domu na náměstí

středa, 28. srpna 2019, 08:43Kultura
 
Ilustrační foto

Telčská radnice zpřístupní sklepení dalšího historického domu na náměstí. Jde o dům dětí a mládeže (DDM). Po jeho rekonstrukci, která bude stát 26 milionů korun a skončí za rok, vznikne ve sklepení expozice o historii této památkově chráněné budovy....

 

FOTO: Děti na vlastní kůži otestovaly novou jihlavskou školku Bystroušku

pondělí, 26. srpna 2019, 19:08Vzdělání
 
Děti na vlastní kůži otestovaly novou jihlavskou školku Bystroušku

Dnešní dopoledne patřilo v nové jihlavské školce s názvem Bystrouška, která se nachází na ulici Na Dolech, dětem a jejich rodičům. Zařízení, které má kapacitu pro sto dětí, totiž dnes slavnostně otevřelo brány veřejnosti. Výstavba mateřinky trvala...

 

O měsíc a půl dříve, navíc levněji. Na Horním Kosově se v pondělí otevře nové parkoviště

neděle, 25. srpna 2019, 12:25Doprava
 
O měsíc a půl dříve, navíc levněji. Na Horním Kosově se v pondělí otevře nové parkoviště

Mezi ulicemi Vrchlického a Jarní stojí nové parkoviště, v lokalitě Horního Kosova tak přibylo 56 míst. V pondělí 26. srpna se nová stavba otevírá. Oproti předpokladům je tomu o měsíc a půl dříve, navíc za nižší než původní cenu.

 

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "otevření"

Více fotogalerií »

Nalezené profily: "otevření"

Nebyly nalezeny žádné profily.

 
 

O čem píše Drbna.cz

Finanční správa omezí činnost 33 finančních úřadů

Finanční správa omezí v prvním pololetí příštího roku činnost 33 finančních úřadů. Úřady budou služby poskytovat v úřední dny pondělí a středa, tedy minimálně dva dny v týdnu, a budou je zajišťovat alespoň dva pracovníci správy. Finanční správa o tom dnes informovala v tiskové zprávě. Rozsah služeb pro občany by tak měl podle správy zůstat stejný. Zástupci obcí a samospráv změny kritizují s tím, že plánované kroky omezí služby v regionech a navíc se tím centralizuje státní správa.

Česka pojišťovna a pojišťovna Generali se do konce roku propojí

Česka pojišťovna (ČP) a pojišťovna Generali, které v Česku působí v rámci světové pojišťovací skupiny Generali, propojí své aktivity. Pojistné portfolio pojišťovny Generali se do konce letošního roku stane součástí ČP. Ponese nový název Generali Česká pojišťovna. Nyní Česká pojišťovna vede nezbytná jednání s regulátorem.

PRŮZKUM: Půl pro, půl proti. Češi se v názoru na prohlubování evropské integrace neshodují

Češi jsou rozdělení v názoru na to, zda by se měla dál prohlubovat evropská integrace. Pro větší integraci je 45 procent lidí, tedy stejně jako lidí, kteří další integraci odmítají. Ukazuje to průzkum, který pro projekt Moje Evropa exkluzivně zpracovala agentura Median.