Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Vyhledávání

Nalezené články: "ZŠ Seifertova"

Jihlavou už několik měsíců koluje zpráva o těhotné nezletilé žačce. Jde o ošklivou pomluvu, říká ředitel ZŠ Seifertova

středa, 11. září 2019, 09:43Jihlavsko
 
Ilustrační foto

Ještě před letními prázdninami se v krajském městě mluvilo o údajně těhotné nezletilé žačce, která chodí na ZŠ Seifertova. Tato „zaručeně ověřená“ zpráva se Jihlavou šíří i nyní, na začátku nového školního roku. To donutilo ředitele školy Zdeňka...

 

Malí budoucí novináři navštívili jihlavskou primátorku. Jaké jí kladli otázky?

úterý, 18. června 2019, 08:56Vzdělání
 
Malí budoucí novináři navštívili jihlavskou primátorku. Jaké jí kladli otázky?

Primátorka krajského města Karolína Koubová měla na svém pracovišti nezvyklou návštěvu. Přišli ji totiž vyzpovídat budoucí novináři, publicisté či reportéři. A určitě to nebylo jejich poslední společné setkání.

 

POLITICKÁ KORIDA: Je v Jihlavě dostatek hřišť a sportovišť? Jaké zde schází?

čtvrtek, 30. května 2019, 20:57Politika
 
Ilustrační foto

Profesionální sport je v Jihlavě historicky spojen s hokejovou Duklou, o návrat mezi elitu se snaží i fotbalová Vysočina. Jak jsou na tom ale sportoviště pro amatérské volnočasové aktivity? Chybí krajskému městu nějaké konkrétní? Nebo může veřejnost...

 

FOTO: Jihlavskou Smetanovu ulici v pátek dopoledne hlídali těžkooděnci se samopaly

pátek, 1. června 2018, 12:08Krimi
 
Jihlavskou Smetanovu ulici od dnešního dopoledne hlídají těžkooděnci

V jihlavské Smetanově ulici byli kolem poledne k vidění policejní zakuklenci se samopaly. S uzavřením ulice přišla na facebooku pekárna, která má sídlo právě v této ulici.

 

Některé základní školy v Jihlavě mají plnou kapacitu. Budou se měnit spádové obvody

sobota, 10. března 2018, 17:34Vzdělání
 
Ilustrační foto

Spádové obvody některých jihlavských základních škol se budou muset změnit. Plánovaná změna vychází jednak z důvodu naplněných kapacit škol, podkladem jsou i údaje z demografického výzkumu s výhledem nejméně na další tři roky.

 

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "ZŠ Seifertova"

Více fotogalerií »

Nalezené profily: "ZŠ Seifertova"

Nebyly nalezeny žádné profily.

 
 

O čem píše Drbna.cz

Babiš uvedl, že by nepřijal abolici, debata o tom je nesmyslná

Premiér Andrej Babiš (ANO) zopakoval, že by nepřijal abolici, tedy prezidentské zastavení svého trestního stíhání. Prezident Miloš Zeman tento týden uvedl, že by premiérovi abolici udělil v případě, že by nejvyšší státní zástupce rozhodl o obnovení Babišova trestního stíhání kvůli farmě Čapí hnízdo. Babiš pokládá nastolování úvah o abolici za nesmyslné v situaci, kdy pražské městské státní zastupitelství pravomocně rozhodlo o zastavení jeho stíhání.

V Brně naplnili bazén PET lahvemi, lidé se poučili o odpadech

Bazén naplněný PET lahvemi včera patřil k atrakcím zábavného programu v brněnské spalovně. Děti do bazénu skákaly nebo v něm lovily poklady. Akce přilákala do areálu městské společnosti SAKO davy lidí. Jejím cílem bylo ukázat lidem, jak se v Brně zpracovává odpad.

Lidé mohou nákupem hraček pomoci nemocným dětem

Nadační fond Kapka naděje připravil charitativní akci, která by měla před Vánocemi pomoci dětem v nemocnicích. Pokud lidé zakoupí jakoukoliv hračku ve vybraných obchodech a věnují ji do pomyslné Studny naděje, dostane se přímo k nemocným dětem. Zisk z prodeje navíc půjde na konto nadačního fondu. Novináře o tom informovala společnost Wormelen Group, která provozuje několik hračkářských řetězců.