Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Vyhledávání

Nalezené články: "MHD"

SOUTĚŽ: Vyhrajte vstupenky na Pístovské mokřady, které proběhnou již o tomto víkendu

čtvrtek, 19. září 2019, 10:10Soutěže
 
SOUTĚŽ: Vyhrajte vstupenky na Pístovské mokřady, které proběhnou již o tomto víkendu

Populární a dnes již tradiční motoristická akce Pístovské mokřady proběhne tentokrát v termínu 21. - 22. září. Publikum se může těšit na závody, ve kterých se představí špička nejen střední Evropy, ale i na nabitý doprovodný program, ve kterém bude hrát...

 

O ekologického Oskara bojuje deset projektů. Kvalita přihlášených projektů každým rokem roste

úterý, 17. září 2019, 15:54Společnost
 
Celkem deset inovativních projektů soupeří v ekologické soutěži E.ON Energy Globe, která letos odstartovala už pojedenácté.

Celkem deset inovativních projektů soupeří v ekologické soutěži E.ON Energy Globe, která letos odstartovala už pojedenácté. Ekologického Oskara získá ale jen jeden. Vítězný projekt bude Českou republiku zastupovat na mezinárodním finále ve Finsku. České...

 

Výstavba obchvatu Beranova: Silnice II/602 je už otevřená, linka 12 dnes jezdí bez omezení

pondělí, 16. září 2019, 08:38Doprava
 
Ilustrační foto

Během uplynulého víkendu bylo cestování v Jihlavě náročnější než obvykle. Řidiči museli využít objížďku, a to v souvislosti s výstavnou obchvatu Velkého Beranova na silnici II/602. Změny v dopravě se týkaly i městské hromadné dopravy. Cestující linkou 12...

 

Jihlavský dopravní podnik koupí deset trolejbusů za 129 milionů, začnou jezdit příští podzim

neděle, 15. září 2019, 09:10Doprava
 
Ilustrační foto

Dopravní podnik města Jihlavy koupí deset nových nízkopodlažních trolejbusů v celkové hodnotě skoro 129 milionů korun. Mezi nimi bude sedm takzvaných parciálních trolejbusů, které jsou díky bateriím částečně schopné jezdit i mimo trolejové vedení. V...

 

Linky B, C a 12 dnes nabírají zpoždění. Kvůli frézování vozovky na Hradební ulici

pátek, 13. září 2019, 10:01Doprava
 
Dnešní práce na Hradební ulici

Pokud dnes dopoledne budete chtít cestovat linkami B, C a 12, pak se musíte obrnit trpělivostí. Podle aktuálních informací jihlavského dopravního podniku uvedené linky nabírají drobná zpoždění. Po 12. hodině už by měly komplikace skončit.

 

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "MHD"

Více fotogalerií »

Nalezené profily: "MHD"

Nebyly nalezeny žádné profily.

 
 

O čem píše Drbna.cz

Finanční správa omezí činnost 33 finančních úřadů

Finanční správa omezí v prvním pololetí příštího roku činnost 33 finančních úřadů. Úřady budou služby poskytovat v úřední dny pondělí a středa, tedy minimálně dva dny v týdnu, a budou je zajišťovat alespoň dva pracovníci správy. Finanční správa o tom dnes informovala v tiskové zprávě. Rozsah služeb pro občany by tak měl podle správy zůstat stejný. Zástupci obcí a samospráv změny kritizují s tím, že plánované kroky omezí služby v regionech a navíc se tím centralizuje státní správa.

Česka pojišťovna a pojišťovna Generali se do konce roku propojí

Česka pojišťovna (ČP) a pojišťovna Generali, které v Česku působí v rámci světové pojišťovací skupiny Generali, propojí své aktivity. Pojistné portfolio pojišťovny Generali se do konce letošního roku stane součástí ČP. Ponese nový název Generali Česká pojišťovna. Nyní Česká pojišťovna vede nezbytná jednání s regulátorem.

PRŮZKUM: Půl pro, půl proti. Češi se v názoru na prohlubování evropské integrace neshodují

Češi jsou rozdělení v názoru na to, zda by se měla dál prohlubovat evropská integrace. Pro větší integraci je 45 procent lidí, tedy stejně jako lidí, kteří další integraci odmítají. Ukazuje to průzkum, který pro projekt Moje Evropa exkluzivně zpracovala agentura Median.