Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Vyhledávání

Nalezené články: "DPMJ"

V Jihlavě se prodávají falešné jízdenky na MHD, varuje dopravní podnik. Jak je poznáme?

pátek, 18. října 2019, 07:48Společnost
 
Dvoubarevný text na nezfalšované jízdence

V Jihlavě se začíná rozmáhat prodej falešných jízdenek na MHD. Před falešnými, takzvanými jízdenkami z druhé ruky varuje jihlavský Dopravní podnik města Jihlavy (DPMJ). Nejjednodušší kontrolou je pohled na otisk inkoustu na jízdence, který na pravé...

 

Jihlavský dopravní podnik má nového ředitele, po Josefu Vilímovi přebírá žezlo Radim Rovner

pátek, 28. června 2019, 08:20Doprava
 
Jihlavský dopravní podnik má nového ředitele, po Josefu Vilímovi přebírá žezlo Radim Rovner

V polovině června se změnilo vedení Dopravního podniku města Jihlava. A jde o změnu vpravdě historickou, Josefa Vilíma nahradí po 37 letech jihlavský rodák Radim Rovner.

 

Letní provoz jihlavské MHD začne o měsíc dřív. Změny nastanou už od této soboty

úterý, 28. května 2019, 10:17Doprava
 
Ilustrační foto

Dopravní podnik města Jihlavy v tomto roce zahájí letní provoz městské hromadné dopravy už od 1. června, tedy již od této soboty. Je to o měsíc dříve, než tomu bylo v předchozích letech.

 

Jihlava bude mít v pracovních dnech nové autobusové linky. Do ulic poprvé vyjedou v únoru

neděle, 20. ledna 2019, 19:57Doprava
 
Ilustrační foto

Dopravní podnik města Jihlavy pro cestující zavede nové expresní linky s označením 41 a 42. Během několika dní budou u těchto linek zveřejněny kompletní jízdní řády.

 

Dopravní podnik vyslyšel přání cestujících a od pondělí na lince E přidává tři nové spoje

pátek, 16. listopadu 2018, 12:50Doprava
 
Ilustrační foto

Jihlavský dopravní podnik vyslyšel přání cestujících a od pondělí 19. listopadu přidává na trolejbusové lince E hned tři nové spoje. Zároveň se na dvou zastávkách o pět minut posune čas odjezdu.

 

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "DPMJ"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "DPMJ"

Nebyly nalezeny žádné profily.

 
 

O čem píše Drbna.cz

Provozovatelé restaurací na letišti diskriminovali cizince

Většina obchodů a restaurací, které kontrolovala Česká obchodní inspekce na pražském letišti v Ruzyni, diskriminovala zákazníky mluvící jiným jazykem než česky a neinformovala spotřebitele o ceně výrobků. Vedle toho ani u jednoho ze šesti kontrolovaných prodejních automatů v odletových halách terminálů 1 a 2 inspektoři nezjistili žádné porušení zákona. Novinářům to dnes sdělil mluvčí ČOI Jiří Fröhlich.

Varnsdorf ukládá řidičům pokuty nezákonně, míní ombudsman

Ústecký krajský úřad toleruje protiprávní jednání Městského úřadu Varnsdorf. Alespoň to konstatuje ombudsman Anna Šabatová. Úřad totiž ukládá pokuty za překročení rychlosti na základě nezákonných důkazů od soukromého provozovatele radarů.

VIZUALIZACE: Jak bude vypadat Václavák po rekonstrukci? Vrátí se tramvaje a přibydou stromy

Radní pražského magistrátu během včerejšího jednání schválili návrh proměny Václavského náměstí. Aktuální návrh umožní vést tramvajovou trať horní částí náměstí a ve středu vytvořit promenádu pro pěší. Naopak v plánu zůstává rozšíření chodníků, nové stromořadí, samostatný pruh pro cyklisty a snížení počtu parkovacích míst.