Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Vyhledávání

Nalezené články: "údržba"

Jihlava poskytla sprejerům dvě místa, kde mohou legálně tvořit graffiti

pátek, 2. srpna 2019, 10:12Společnost
 
Jihlava připravila sprejerům dvě místa, kde mohou legálně tvořit graffiti

Bez obav z postihu nyní mohou jihlavští sprejeři tvořit na dvou místech krajského města. První plochou je opěrná zeď na ulici Mostecká a druhou je fasáda objektu vlevo od železniční stanice Jihlava město

 

Nejde vám od rána televize? Chyba není na vaší straně, důvodem je údržba vysílače

středa, 24. července 2019, 13:06Společnost
 
Ilustrační foto

Až do 15 hodin dnes lidem v Jihlavě a okolí pravděpodobně nebude fungovat televize. Důvodem je údržbová přestávka vysílače CRA Jihlava, který je umístěný na stanovišti Mrákotín u Telče, č. p. 309, Javořice.

 

Čistá Vysočina 2019: Dobrovolníci nasbírali 101 tun odpadků. Našly se i pneumatiky a koberce

pondělí, 17. června 2019, 16:54Z kraje
 
Ilustrační foto

V letošním roce probíhala tradiční jarní akce Čistá Vysočina již po jedenácté. Tisícovky dobrovolníků napříč celým krajem pomohly přírodě ulehčit dohromady od 101 tun odpadků a nepořádku.

 

Silnice v Třešti bude opravena až příští rok. Cena za práce byla extrémně vysoká

úterý, 28. května 2019, 15:12Doprava
 
Ilustrační foto

Opravy průtahu městem Třešť na silnici II/406 budou kompletně provedeny v příštím roce. Kraj Vysočina byl nucen z ekonomických důvodů zrušit společnou zakázku s městem Třešť. Nabídnutá cena za stavební práce byla extrémně vysoká a v desítkách procent...

 

Pozor, v sobotu se uzavře Jihlavský tunel. Řidiči budou muset využít objížďky

středa, 22. května 2019, 13:18Doprava
 
Ilustrační foto

Pokud plánujete během nadcházejícího víkendu pro své cestování využít Jihlavský tunel, pak zbystřete. Služby města Jihlavy (SMJ), které ho provozují, ho v sobotu 25. května v doprovodu policie v 7:30 uzavřou. Důvodem je jeho pravidelná údržba.

 

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "údržba"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "údržba"

Nebyly nalezeny žádné profily.

 
 

O čem píše Drbna.cz

Česká pošta potřebuje podle premiéra Babiše restrukturalizaci

Česká pošta potřebuje podle premiéra Andreje Babiše (ANO) restrukturalizaci, kterou by měli připravit kvalitní krizoví manažeři. Předseda vlády to dnes uvedl na facebooku. Dodal, že se očekává prodej nepotřebných nemovitostí České pošty. Z peněz, které za ně utrží, by měl podle Babiše vzniknout fond, který umožní nákup nových technologií.

Policie vyšetřuje poslankyni Maříkovou kvůli výrokům o migrantech

Policisté vyšetřují poslankyni SPD z Karlovarského kraje Karlu Maříkovou kvůli jejím výrokům o migrantech. Novinářům vyšetřování potvrdila krajská policejní mluvčí Kateřina Krejčí, jméno vyšetřované ženy neřekla. Maříková v lednu na svém profilu na sociální síti facebook přirovnala migranty k invazivním druhům rostlin a zvířat, jimž by měl být zakázán vstup do Evropské unie. Policie se věcí zabývá pro podezření z přečinu Podněcování k nenávisti.

Kvůli viru rybáři v Praze utratili na 120 tun ryb

Ve dvou pražských rybnících ve Vinoři se vyskytla kapří herpes viróza. Rybáři tak museli utratit na 120 tun ryb, aby zamezili další nákaze. Rybníky teď vypustí, vysypou vápnem a nechají šest týdnů ladem, řekl za Český rybářský svaz Pavel Vrána. Koi herpes viróza postihuje koi kapry, tedy ozdobné barevné druhy, i kapry obecné.