Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.

Souhlasím
 

VOLBY 2017: Policisté na Vysočině budou dohlížet na klidný průběh voleb

 
pátek, 20. října 2017, 11:25

V souvislosti s parlamentními volbami, které začnou dnes od 14 hodin, si policisté na Vysočině připravili bezpečnostní opatření. Před začátkem a v průběhu voleb budou policisté monitorovat okolí volebních místností, aby byl zajištěn hladký a nerušený průběh voleb.

Policisté také budou spolupracovat s volebními komisemi, hlídky se tedy budou ve větší míře pohybovat v okolí volebních místností a také na místech, kde by mohlo dojít k narušení veřejného pořádku.

„Předpokládáme také úzkou spolupráci s jednotlivými volebními komisemi tak, aby nedošlo při sčítání či převozu volebních výsledků ke komplikacím. V rámci bezpečnostního opatření budou policisté provádět také preventivní činnost zaměřenou na předcházení páchání protiprávního jednání, zejména majetkového charakteru, kontrolu dopravních prostředků, pátrání po osobách a věcech a vyhledávání řidičů pod vlivem omamných a psychotropních látek,“ doplňuje Dana Čírtková, krajská policejní mluvčí.  

Vizitka autora

 

Lenka Dvořáková

redaktorka portálu Jihlavská Drbna

kontakt: redakce@jihlavskadrbna.cz

Jihlavská Drbna je v pořadí šestým z regionálních zpravodajských webů projektu Drbna.cz

 
Foto Dominik Svoboda

Komentáře

 

Napište nám

Nejčtenější

  • Policisté objasnili krádež v jihlavské...

  • Po těžké nemoci zemřela wimbledonská vítězka...

  • Je rozhodnuto: U jihlavské nemocnice vznikne...

  • Jihlava po roce zažije Vánoce dětem....

Reklama