Počasí dnes15 °C, zítra18 °C
Pátek 29. března 2024  |  Svátek má Taťána
Bez reklam

Gladiátoři prolomili sérii porážek, po výhře nad Ústím nad Labem se přiblížili play-off

Nebylo to tak bodové utkání, jak jsou fanoušci Gladiators zvyklí, ale to rozhodně nevadilo. V nedělním zápase totiž tým z Vysočiny přerušil nepěknou sérii tří proher a po vítězství 22:9 nad Ústím nad Labem se vrátil na druhé místo východní skupiny Paddock ligy.

V prvním poločase hráli prim obrany, vůbec první bodová akce odehrála až v první čtvrtině, když hosty poslal do vedení Petr Kodým proměněným field goalem. Ofenzívní stavidla se trochu popustila až poločasové pauze. První touchdown zápasu zaznamenal Josh Purdie, který v end zóně zachytil pas od Reggieho Langforda.

Za domácí Blades lehce korigoval field goalem Marek Hruboň. Po další přihrávce od Langforda pak skóroval i Petr Čermák. Když pak v závěrečné čtvrtině zvýšil na 22:3 opět Purdie, zdálo se být rozhodnuto. Hráči Ústí se pak zaradovali po svém jediném touchdownu v zápase, ale na zvrat už to nebylo.

Ústí nad Labem Blades - Vysočina Gladiators 9:22 (0:0, 0:3, 3:12, 6:7)