Počasí dnes7 °C, zítra4 °C
Pátek 19. dubna 2024  |  Svátek má Rostislav

Gladiátoři ani tentokrát nezaváhali, po výhře nad Mustangy je dělí jediná výhra od finále

Už jen jediná výhra dělí Vysočinu Gladiators od vytouženého Silver Bowlu, finále druhé ligy. Pomohli si k tomu "povinnou" sobotní výhrou proti pražským Mustangs, které zdolali poměrem 37:7.

První čtvrtina žádnou skórovací akci nepřinesla, favorizovaná Vysočina si první body připsala až ve druhé části hry. Jako první se field goalem prezentoval Petr Čermák, které zanedlouho následovaly běhy do endzóny v podání Jana Dunovského a Stanislava Bence. Do kabin se tak šlo za stavu 0:17.

Převahu Gladiátorů potvrdil další bodovou akcí Dunovský, o dvoubodovou konverti se postaral Štěpán Calta. I když domácí snížili pasovým touchdownem, drama hosté nepřipustili. Naopak v poslední čtvrtině svoje vítězství ještě zvýraznili. Svůj parádní výkon korunoval dvěma běhy do endzóny Dunovský.

Prague Mustangs - Vysočina Gladiators 7:37 (0:0, 0:17, 7:8, 0:12)

Foto Petr Milfait

Štítky Vysočina Gladiators, finále, Jan Dunovský, Petr Čermák, Stanislav Benc, Kraj Vysočina