Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Po deseti letech v první lize! Judisté oddílu Judo Vysočina ovládli kvalifikační soutěž v Turnově

 
úterý, 23. ledna 2018, 20:59

Velkého úspěchu dosáhlo družstvo Juda Vysočina, které o víkendu úspěšně zápasilo o postup do první ligy. V kvalifikační soutěži zástupci Vysočiny jednoznačně porazili své soupeře z Turnova a Tábora a po deseti letech slaví postup do druhé nejvyšší soutěže.

Judisté reprezentující Judo Vysočina vybojovali pro Jihlavu a Vysočinu 1. ligu mužů. Judisté pod vedením trenéra Pavla Šimáčka, který také současně nastoupil v prvním kole proti týmu TSC Turnov, postavili do kvalifikační soutěže o postup do 1. ligy mužů borce z Vysočiny a Brna. Jejich soupeřem byli již zmiňovaný TSC Turnov a dále Sokol Tábor a Judo Club Jablonec.

Z této čtveřice postupovaly první dva týmy do první ligy 2018. Po prvním utkání s Turnovem, které Vysočina prohrála 4:3, už nezaváhala a po vítězství nad Táborem 7:0 a Jabloncem 6:1 tým postoupila z prvního místa. Družstvo ve složení Jan Bohdálek, Jakub Bohdálek, Lukáš Kratochvíl, Daniel Pintera, Jan Drápela, Daniel Pochop, Petr Mynář, Aleš Kalivoda , Zbyněk Vlček, Pavel Šimáček, Martin Šimáček a Radim Dvořák vybojovalo tuto soutěž po více jak deseti letech.

Vizitka autora

 

Dalibor Mašek

šéfredaktor portálu Jihlavská Drbna

Kontakt: sefredaktor@jihlavskadrbna.cz

Jihlavská Drbna je v pořadí šestým z regionálních zpravodajských webů projektu Drbna.cz

 
Foto Facebook Sportovec Kraje Vysočina | Zdroj Martin Bohdálek
 


 

Kam dál?

Čtvrtinová úspěšnost florbalistek. SK jednou vyhrál, FBŠ si připisuje...

pondělí, 22. ledna 2018, 21:12

Zatímco po 18 prvoligových kole SK může toužit po středu tabulky, FBŠ musí stále trpět vysoké porážky. Nejinak tomu bylo i o...

Florbalistky SK Jihlava vstoupily do nového roku vysokou výhrou,...

pondělí, 8. ledna 2018, 21:08

S rozdílnými pocity odcházely hráčky jihlavských celků po svých prvních zápasech v novém roce. Zatímco se SK Jihlava vysokou...

Juniorky FBŠ Jihlava odehrály velmi dobrý podzim, v nejvyšší soutěži...

neděle, 31. prosince 2017, 16:10

Výsledkově povedenou podzimní část odehrály florbalistky juniorského týmu FBŠ Jihlava. V nejvyšší soutěži své věkové kategorie,...

Hokejbalisté SK Jihlava v první lize válí, po podzimu vedou náročnou...

pátek, 29. prosince 2017, 14:50

Nadmíru úspěšně dopadla podzimní část pro hokejbalisty SK Jihlava. A-tým, hrající první ligu, se nyní vyhřívá na jejím čele se...

 

Komentáře

 

Napište nám

Nejčtenější

  • U Kosteleckých uzenin začne výstavba okružní...

  • Práce jdou dle harmonogramu, zní z Aventinu....

  • VIDEO: Zareagoval jsem asi nejlépe, jak jsem...

  • Na festivalu v Šiklově mlýně dnes zemřel...

Reklamní sdělení

Reklama
 
 

O čem píše Drbna.cz

V Indonésii kvůli fotbalu prudce vzrostla cena vajec

Nečekaný dopad měl v Indonésii nedávný světový šampionát ve fotbale. V zemi o více než pětinu stoupla cena vajec, která tak byla nejdražší za poslední dva roky. Mistrovství výrazně podpořilo spotřebu, neboť lidé během sledování zápasů doma konzumovali oblíbené nudle s vejci.

Zajímá vás přítomnost úředníků na krajském úřadě? Teď už se ji na internetu nedozvíte

Telefonní seznam Krajského úřadu Kraje Vysočina už zhruba týden nenabízí aktuální přehled přítomností označených barevnými symboly u konkrétních jmen jednotlivých pracovníků. V praxi to znamená, že na internetu i nadále najdete u jmen kolegyň a kolegů jejich pracovní kontaktní informace, nikoli však aktuální informaci o jejich přítomnosti na pracovišti, popisuje změnu ředitel Krajského úřadu Kraje Vysočina Zdeněk Kadlec.

Afričan, kterého v tramvaji zmlátili fanoušci Sigmy Olomouc, utrpěl trauma. Nepřijde k soudu

Sedmatřicetiletý Afričan, kterého v pražské MHD napadli fotbaloví chuligáni podporující tým SK Sigma Olomouc, trpí posttraumatickou stresovou poruchou, depresemi a komplikacemi v práci. Podle serveru Lidovky.cz to plyne z obžaloby. Tři agresoři předstoupí před soud počátkem září. Napadený se soudu pravděpodobně zúčastní přes video.