Počasí dnes8 °C, zítra12 °C
Čtvrtek 25. dubna 2024  |  Svátek má Marek
Bez reklam

Nepovedená první třetina stála Duklu celý zápas, po porážce na Slavii je šestá

Dukla podruhé za sebou nevyhrála, dneska si se Slavií dokonce nepřipsala ani bod. V zápase čtvrtého kola první ligy se Jihlavě nevyvedla první třetina a ani následné zlepšení k bodům nevedlo. Aktuálně patří týmu z Vysočiny šestá příčka tabulky.

První třetinu zápasu v pražském Edenu neodehrála Jihlava vůbec dobře, Slavia se v ní dostala do dvoubrankového vedení a přestřílela svého soupeře poměrem 16:5. I přes konstatní tlak Dukly ve zbývajících dvou třetinách, který vyústil v několik gólových šancí, se už ale obrátit skóre nepodařilo. I přesto, že ve 48. minutě dostal Duklu na dostřel Adam Zeman. Jihlava tak podruhé v řadě nevyhrála a podlehla Slavii v Edenu těsně 1:2.

HC Slavia Praha - HC Dukla JIhlava 2:1 (2:0, 0:0, 0:1)

Branky a nahrávky: 15. Furch (Šmerha, Kohút), 19. Šmerha (P. Hořava, Furch) – 48. A. Zeman.

Rozhodčí: Čáp, Souček – Kreuzer, Polonyi. Diváci: 818.

Slavia: Michajlov – T. Duda, J. Novák, P. Hořava, Antoš, Barák, Hejda, Ryzák – Jar. Brož, Vampola, Šteiner – J. Doležal, Vrdlovec, Všetečka – M. Ondráček, Šagát, Kuťák – Furch, Kohút, Šmerha.

Jihlava: Lundström – Staněk, J. Pohl, Půža, J. Holý, Mareš, D. Kolář, Piegl – Anděl, A. Zeman, Pekr – Poletín, Čachotský, Lichanec – Fronk, Davídek, Jiránek – Harkabus, D. Čermák, Chlubna

Foto Facebook / HC Dukla Jihlava | Zdroj HC Dukla Jihlava

Štítky Dukla Jihlava, Slavia Praha, první liga, hokej, HC Dukla Jihlava, HC Slavia Praha, Kraj Vysočina, Adam Zeman, Joseph Pohl

Nepovedená první třetina stála Duklu celý zápas, po porážce na Slavii je šestá | Hokej | Sport | Jihlavská Drbna - zprávy z Jihlavy a Vysočiny