Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Dukla v rámci Fans Day představila dresy pro novou prvoligovou sezónu, ta začíná za týden

 
čtvrtek, 5. září 2019, 08:24

Přesně týden do startu nového ročníku prvoligové hokejové soutěže se hráči Dukly Jihlava setkali se svými fanoušky v rámci tradiční akce Fans Day. Hlavní část spočívala v představení dresů pro novou sezónu a autogramiáda hráčů, nicméně středeční program na Horáckém zimním stadionu byl skutečně nabitý.

Nechat si načepovat pivo od opory Lukáše Anděla? Nebo si koupit týmovou kšiltovku od letní posily Michala Poletína? To a mnohem více bylo možné absolvovat ve středu odpoledne v rámci Fans Day na Horáckém zimním stadionu, tradiční akci Dukly Jihlavy pro fanoušky.

Pro hráče vítané zpestření před blížícím se začátkem sezóny, pro příznivce Dukly jedinečná možnost vidět hráče A-týmu i jinak než ve výstroji na ledě. A podle všeho si to všichni moc užili. „Jako prodavač balonků bych se uživil,“ smál se například střelec Matěj Pekr, který je společně s Adamem Zemanem distribuoval nejměnším fanouškům.

Od sedmnácti hodin přišla hlavní část Fans Day, a to pokřtění týmového plakátu s představením nových dresů. Kmotry byly primátorka města Jihlavy Karolína Koubová, dlouholetý bývalý masér Dukly Pavel Křížek a samozřejmě jednatel Dukly Bedřich Ščerban. Lehce po sedmnácté hodině se objevili na pódiu dva hráči dorostu, Matyáš Sapík a Václav Vranka, aby představili nové dresy pro sezonu. Letos byl zvolen zcela odlišný design oproti designům z předchozích dvou sezon.

Pokračovalo se představením A-týmu Dukly Jihlava. Po něm se dostalo na další vrchol celé akce – autogramiádu A-týmu na nový týmový plakát. Pro nejednoho příznivce červenožlutých barev šlo o vítaný suvenýr, zvláště když byla možnost si jej od celého týmu hned podepsat. 

Po příjemném dni s fanoušky však musí hráči zpátky do reality. Hned ve čtvrtek 5. září je čeká generálka na novou sezónu, na Horáckém zimním stadionu od 17:30 přivítají extraligové Pardubice.

 

 

Vizitka autora

 

Dalibor Mašek

šéfredaktor portálu Jihlavská Drbna

Kontakt: sefredaktor@jihlavskadrbna.cz

Jihlavská Drbna je v pořadí šestým z regionálních zpravodajských webů projektu Drbna.cz

 
Foto HC Dukla Jihlava | Zdroj HC Dukla Jihlava
 


 

Kam dál?

Střechu jihlavského zimáku opět zkoumal statik. Měla by vydržet další...

středa, 4. září 2019, 11:00

Střecha jihlavského zimního stadionu vydrží další tři roky. Tak zní nejnovější posudek od statika, který potvrdil, že se na...

Dukla Jihlava v tréninkových zápasech s českou reprezentací dvakrát...

pátek, 16. srpna 2019, 14:08

Tréninkovými zápasy s prvoligovou Duklou Jihlava si zpestřila týdenní soustředění na Horáckém stadionu česká hokejová...

Dukla nastoupí proti reprezentačnímu výběru! Modelové utkání je...

středa, 14. srpna 2019, 15:57

Den poté, co Dukla Jihlava ve svém třetím přípravném zápase porazila Prostějov vysoko 6:0, se rozhodlo o podobě dalšího, velmi...

 
 
 

O čem píše Drbna.cz

Babiš uvedl, že by nepřijal abolici, debata o tom je nesmyslná

Premiér Andrej Babiš (ANO) zopakoval, že by nepřijal abolici, tedy prezidentské zastavení svého trestního stíhání. Prezident Miloš Zeman tento týden uvedl, že by premiérovi abolici udělil v případě, že by nejvyšší státní zástupce rozhodl o obnovení Babišova trestního stíhání kvůli farmě Čapí hnízdo. Babiš pokládá nastolování úvah o abolici za nesmyslné v situaci, kdy pražské městské státní zastupitelství pravomocně rozhodlo o zastavení jeho stíhání.

V Brně naplnili bazén PET lahvemi, lidé se poučili o odpadech

Bazén naplněný PET lahvemi včera patřil k atrakcím zábavného programu v brněnské spalovně. Děti do bazénu skákaly nebo v něm lovily poklady. Akce přilákala do areálu městské společnosti SAKO davy lidí. Jejím cílem bylo ukázat lidem, jak se v Brně zpracovává odpad.

Lidé mohou nákupem hraček pomoci nemocným dětem

Nadační fond Kapka naděje připravil charitativní akci, která by měla před Vánocemi pomoci dětem v nemocnicích. Pokud lidé zakoupí jakoukoliv hračku ve vybraných obchodech a věnují ji do pomyslné Studny naděje, dostane se přímo k nemocným dětem. Zisk z prodeje navíc půjde na konto nadačního fondu. Novináře o tom informovala společnost Wormelen Group, která provozuje několik hračkářských řetězců.