Počasí dnes14 °C, zítra16 °C
Čtvrtek 28. března 2024  |  Svátek má Soňa

Vysočina ovládla šlágr kola, pražskou Duklu zdolala gólem Klobásy 1:0

Úspěšný vstup do druhé ligy potvrzen důležitou výhrou! Vysočina ve šlágru 4. kola porazila dalšího prvoligového aspiranta, a to Duklu Praha. Svým gólem z konce zápasu o tom rozhodl kanonýr Stanislav Klobása. Jihlava tak zůstává v čele tabulky, navíc ještě nedostala ani jedinou branku.

Očekávaný souboj dvou aspirantů na postup do první ligy přinesl urputný boj, ale šancí ke vstřelení gólu již méně. Vysočina byla o trošku lepší v prvním poločase, zatímco v druhém byla na míči jistější Dukla, které se několikrát povedlo dobře zakombinovat, dvě velké šance Lukáš Holík, ale dostat míč za záda Luďka Vejmoly se mu nepodařilo. Remízový zápas rozhodl dvě minuty před koncem povedenou střelou Stanislav Klobása, který si počkal na tečovaný Smejkalův centr. Zlaté tři body tak zůstávají na Vysočině.

Vysočina Jihlava - FK Dukla Praha 1:0 (0:0)

Branky: 88. Klobása.

Rozhodčí: Petřík – Dobrovolný, Dohnálek. Diváci: 1139.

FC Vysočina Jihlava: Vejmola – J. Pavlík, Tlustý, Tijani, F. Novotný – Vaculík (C), Fortelný – Javůrek (77. Mikuš), Jakub Rezek (65. Lacko), Smejkal (90. Křivánek) – Klobása.

FK Dukla Praha: M. Hruška – Kozma, Piroch, Chlumecký – Kovaľ, P. González (85. Ayong), Doumbia, Preisler (70. D. Souček) – Daniel Tetour (C) – Lu. Holík, Hadaščok (46. Krunert).

Foto FC Vysočina Jihlava

Štítky Vysočina Jihlava, Dukla Praha, druhá liga, fotbal, FC Vysočina Jihlava, HC Dukla Jihlava, FK Dukla Praha, Stanislav Klobása, Lukáš Holík, Luděk Vejmola, Daniel Tetour, Jakub Rezek

Vysočina ovládla šlágr kola, pražskou Duklu zdolala gólem Klobásy 1:0 | Fotbal | Sport | Jihlavská Drbna - zprávy z Jihlavy a Vysočiny