Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.

Souhlasím
 

Něco na mozek

úterý, 28. listopadu 2017, 23:17

Něco napsat. Samozřejmě by to mělo mít hlavu a patu. Mělo by to být gramaticky naprosto správné, mělo by to mít spád, mělo by to být čtivé. Napsat něco, co by na něco bylo, co má nějakou informační hodnotu a čtenáři něco dá…


Pár slov, vět, odstavců. Poutavé nadpisy a pointa na závěr. Není to jen tak něco napsat. Je to práce. Je to něco na mozek.

Jak povzbudit mozek?

No dobře, nadpis má znít zajímavě. Článek je prostě hledáním tipů na to, jak povzbudit mozkovou aktivitu, zlepšit výkon mozku, koncentraci, schopnost přemýšlení, paměť. Tento článek by měl podpořit váš nervový systém – snad je to z těch dvou odstavců pochopitelné.

Dost tlachání. Chce to řešení!

Takže pokud stejně jako my máte pocit, že by to chtělo něco na mozek, we know how. Máme tipy - na mozek, přemýšlení, paměť, kreativitu a vůbec.

Tady jsou:

lněná semínka

To nejlepší nakonec

Nakonec máme jeden osobní, na vlastní mozek osvědčený tip. Je to bylina, žádná chemie, žádný preparát. Je to bylina nazývaná brahmi, kterou zná indická ajurvéda po tisíce let. Co zná! Využívá!

Brahmi je ajurvédský název pro rostlinu, botanicky bakopa drobnolistá (bacopa sutera diffusus), rostlinu, kterou bez potíží můžete pěstovat doma. Je nenáročná, stačí ji jenom bohatě zalévat (původně je totiž bakopa bahenní rostlinnou indických plání). Z jejich bujných výhonků si pak budete moci kdykoliv připravit „čaj na mozek“, čaj, který vám pomůže psát, přemýšlet, koncentrovat se, učit se…

Takže než budete brahmi shánět u indických lékařů, ajurvédských specialistů nebo prodejců doplňků stravy, zeptejte se v zahradnictví.:-)

Komentáře

 

Napište nám

Nejčtenější

  • V jihlavské firmě se v pátek odpoledne...

  • FOTO: V Jihlavě se střetla dvě auta, jeden...

  • Studenti se na Vysočině připojili k...

  • Jihlavský tunel čeká pravidelná údržba. Pro...

Reklama
 
 

O čem píše Drbna.cz

Bohuslav Sobotka končí v politice. Rezignuje na post...

Bývalý premiér a předseda sociální demokracie Bohuslav Sobotka skončí s vysokou politikou. K 1....

Božská voda a sto let tradice. Spa Resort Libverda zve na...

Lázeňský komplex v Libverdě na úpatí Jizerských hor je oázou klidu v dnešní uspěchané době. Spa...

V Keni uhynul poslední samec nosorožce severního bílého

Poslední samec nosorožce bílého severního Súdán naposledy vydechl v pondělí 19. února odpoledne....