Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.

Souhlasím
 

Něco na mozek

úterý, 28. listopadu 2017, 23:17

Něco napsat. Samozřejmě by to mělo mít hlavu a patu. Mělo by to být gramaticky naprosto správné, mělo by to mít spád, mělo by to být čtivé. Napsat něco, co by na něco bylo, co má nějakou informační hodnotu a čtenáři něco dá…


Pár slov, vět, odstavců. Poutavé nadpisy a pointa na závěr. Není to jen tak něco napsat. Je to práce. Je to něco na mozek.

Jak povzbudit mozek?

No dobře, nadpis má znít zajímavě. Článek je prostě hledáním tipů na to, jak povzbudit mozkovou aktivitu, zlepšit výkon mozku, koncentraci, schopnost přemýšlení, paměť. Tento článek by měl podpořit váš nervový systém – snad je to z těch dvou odstavců pochopitelné.

Dost tlachání. Chce to řešení!

Takže pokud stejně jako my máte pocit, že by to chtělo něco na mozek, we know how. Máme tipy - na mozek, přemýšlení, paměť, kreativitu a vůbec.

Tady jsou:

lněná semínka

To nejlepší nakonec

Nakonec máme jeden osobní, na vlastní mozek osvědčený tip. Je to bylina, žádná chemie, žádný preparát. Je to bylina nazývaná brahmi, kterou zná indická ajurvéda po tisíce let. Co zná! Využívá!

Brahmi je ajurvédský název pro rostlinu, botanicky bakopa drobnolistá (bacopa sutera diffusus), rostlinu, kterou bez potíží můžete pěstovat doma. Je nenáročná, stačí ji jenom bohatě zalévat (původně je totiž bakopa bahenní rostlinnou indických plání). Z jejich bujných výhonků si pak budete moci kdykoliv připravit „čaj na mozek“, čaj, který vám pomůže psát, přemýšlet, koncentrovat se, učit se…

Takže než budete brahmi shánět u indických lékařů, ajurvédských specialistů nebo prodejců doplňků stravy, zeptejte se v zahradnictví.:-)

Komentáře

 

Napište nám

Nejčtenější

  • Na Bedřichově došlo k tragédii. Neznámý...

  • Ze spáchání páteční vraždy je podezřelý...

  • Muž podezřelý ze spáchání páteční vraždy byl...

  • Policisté hledají třiatřicetiletého muže z...

 
 

O čem píše Drbna.cz

Glosa: Dočkáme se plateb kartou u dopravců přepravujících...

Lidé si stále více oblibují nákupy přes internet. Internetové obchody nemusí řešit vysoké fixní...

Drbna

Na poslance za SPD měl v Praze vystartovat protestující....

Liberecký poslanec za SPD Radovan Vích se na včerejším sněmu evropských nacionalistických a...

Drbna

DRBÁRNA: Extrovert na jevišti, doma kliďas. Frontman kapely...

Pohodlně se usaďte, připravte si popcorn a něco dobrého k pití. Jdeme na to! Na dnešní večer jsem...

Drbna