Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.

Souhlasím
 

Zdraví

Kraj pomůže nemocnici v Novém Městě na Moravě s opravou heliportu

středa, 20. září 2017, 18:22Zdraví
 

Stav přistávací plochy pro vrtulník na střeše jedné z budov nemocnice v Novém Městě na Moravě se při její opravě, která začala v červenci, ukázal jako havarijní. Náklady na opravu se z původních 545 tisíc korun kvůli tomu zvýšily na téměř 1,9...

 

FOTO: Novorozencům v nemocnici pomáhají chobotničky. Díky nim lépe prospívají

středa, 20. září 2017, 10:20Zdraví
 

Barevné pletené pomocníky nyní mají na novorozenecké JIP jihlavské nemocnice. Veselé chobotničky pomáhají předčasně narozeným dětem, dodávají jim potřebný pocit bezpečí. Každá z nich má několik chapadel a veselý obličej.

 

Na urgentu jihlavské nemocnice mají nové přístroje. Zachraňují životy a sledují pacienty

čtvrtek, 14. září 2017, 13:02Zdraví
 

Díky sponzorovi si mohla jihlavská nemocnice vybavit svůj urgentní příjem novými přístroji, které pomáhají zachránit životy a monitorovat pacienty. Všechny přístroje, které budou personálu nemocnice sloužit každý den, vyšly na desítky tisíc korun.

 

FOTO: Brodská nemocnice zrekonstruovala porodní sály. Již brzy poslouží maminkám

čtvrtek, 7. září 2017, 11:50Zdraví
 

V havlíčkobrodské nemocnici skončila rekonstrukce porodních sálů a perinatologického centra. Vznikly dva operační sály. Nemocnice také obměnila a doplnila přístrojové vybavení pro léčbu nezralých a nemocných novorozenců. Ode dneška slouží...

 

FOTO: V jihlavské nemocnici vystavují staré stříkačky nebo třeba dobově oblečenou sestřičku

středa, 6. září 2017, 10:41Zdraví
 

V jihlavské nemocnici dnes odstartovala výstava historických předmětů. Návštěvníci na ní uvidí staré injekční stříkačky, kleště a nástroje, u kterých mnohdy i zdravotníci tápou, k čemu sloužily, nebo třeba dobově oblečenou zdravotní sestřičku.

 

Výrobce stáhl z prodeje Zlaté věnečky, čeká se na testy na fipronil

pondělí, 4. září 2017, 17:11Zdraví
 

Společnost Mondelez stáhla šest šarží svých Zlatých žloutkových věnečků z českého a slovenského trhu. Mohl by v nich být jedovatý insekticid fipronil, který se našel v mnoha evropských státech ve vejcích. Jeho koncentrace v sušenkách by ale měla...

 

FOTO: Miminka v jihlavské porodnici nyní zahřeje nové lůžko. Usnadňuje práci personálu

středa, 30. srpna 2017, 10:44Zdraví
 

Nové vyhřívané lůžko nyní slouží novorozencům v jihlavské porodnici. Novinka pomůže v situacích, kdy novorozenec potřebuje pouze po porodu zahřát a není nutná péče v inkubátoru. Lůžko stálo několik desítek tisíc korun.

 

FOTO: Trojčata z jihlavské nemocnice jdou po třiceti dnech domů. Jsou téměř o kilo těžší

čtvrtek, 24. srpna 2017, 10:09Zdraví
 

Po třiceti dnech péče dnes jihlavskou nemocnici opustila trojčata, o která se staral personál novorozenecké JIP. Všechny tři holčičky, které rodiče pojmenovali Sofie, Lillien a Ella, jsou zdravé a v pořádku. Stejně tak i jejich maminka.

 

Začala demolice dětského pavilonu novoměstské nemocnice. Vznikne zázemí pro doprovod

středa, 23. srpna 2017, 11:10Zdraví
 

Bourací bagr začal v úterý 22. srpna rozebírat starou budovu dětského oddělení nemocnice v Novém Městě na Moravě. Na jejím místě vybuduje Kraj Vysočina jako zřizovatel nemocnice do konce roku 2018 nové dětské oddělení. Nový pavilon by měl...

 

Do babyboxu jihlavské nemocnice byl v pondělí odložen chlapeček, jeho stav je dobrý

úterý, 8. srpna 2017, 09:53Zdraví
 

Do babyboxu jihlavské nemocnice někdo během pondělí odložil novorozeně, chlapeček je v dobrém zdravotním stavu. Za dobu existence jihlavského babyboxu jde o třetí případ odloženého dítěte.

 
 

Napište nám

Nejčtenější

  • Korunka pro Miss Prima křivky putuje na...

  • Lukáš Dvořák

  • Evropský týden mobility v Jihlavě: MHD...

  • Poprvé za tři body! Dukla předvedla proti...

Reklama