Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.

Souhlasím
 

FOTO: Jihlavská vysoká škola má první absolventky arteterapie. Studovaly 327 hodin

 
čtvrtek, 15. června 2017, 12:50

V sobotu 10. června absolvovalo úspěšně prvních třináct účastnic dvouletého akreditovaného kurzu arteterapie, který navštěvovaly na jihlavské Vysoké škole polytechnické. Absolventky musely obhájit své závěrečné práce a dále složit závěrečnou zkoušku z psychologie a zkoušku z metodik arteterapie.

„Studium arteterapie je určeno pro absolventy středních škol s maturitou, pracovníky v centrech volného času i v nápravných zařízeních, pro speciální pedagogy, vychovatele, sociální pracovníky a další pomáhající profese, také pro výtvarníky a ostatní zájemce. Pro speciální pedagogy a psychology je kurz akreditovaný MŠMT, ostatní úspěšní absolventi obdrží odpovídající osvědčení o absolvování,“ říká k arteterapii Tomáš Obruba z kanceláře rektora.

Studium je složeno z 327 hodin přednášek, metodických seminářů, praktických cvičení, exkurzí a jiných doplňkových akcí. Všechny tyto studijní aktivity jsou vedeny vysokoškolskými profesory, docenty, odbornými asistenty, eventuálně  externími odborníky z jiných univerzit.

Uvedený kurz arteterapie nabízí jihlavská vysoká škola  v rámci celoživotního vzdělávání.

Vizitka autora

 

Lenka Dvořáková

redaktorka portálu Jihlavská Drbna

kontakt: redakce@jihlavskadrbna.cz

Jihlavská Drbna je v pořadí šestým z regionálních zpravodajských webů projektu Drbna.cz

 
Zdroj Vysoká škola polytechnická Jihlava

Komentáře

KAREL DOSTÁL

Komentář -třídění odpadu v Jihlavě. Tak jsme dostali cenu za nejlepší město ve třídění odpadu.Tak by se také slušelo snížit cenu poplatku za odpad. Jsme dražší,než stejně velké Teplice!

sobota, 17. června 2017, 14:01
 
 
 

Napište nám

Nejčtenější

  • Překvapení v jihlavské MHD: Kromě nové...

  • U Mrákotína v noci zemřel pětapadesátiletý...

  • Sedmnáctiletá dívka se pohřešuje od února,...

  • Při práci se zemědělským strojem zemřelo na...

Reklama