Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.

Souhlasím
 

Poctivý nálezce ihned vrátil peníze zapomenuté v bankomatu v Třebíči

 
čtvrtek, 14. ledna 2016, 16:09

Štěstí v neštěstí měl muž z Třebíčska, který si při výběru z bankomatu v obchodním domě zapomněl celý obnos odebrat. Díky poctivému nálezci se ale dostaly velmi rychle zpět do rukou majitele.

Ve středu 13. ledna přijali policisté po desáté hodině dopoledne oznámení od muže, který přišel o dvacet tisíc korun. Uvedl, že před devátou hodinou přišel k bankomatu u obchodního domu v Třebíči a zadal si výběr finanční hotovosti.

Vlivem nepozornosti odešel po vydání požadované částky pouze s platební kartou. Na peníze, které byly v podavači bankovek připraveny k odebrání, zapomněl. Když si po nějaké době svoji chybu uvědomil a vrátil se, peníze v bankomatu už nebyly.

Muž se proto obrátil na policii. Policisté po přijetí oznámení vyjeli na místo prověřit veškeré okolnosti případu. Provedli šetření také v obchodním domě, kde zjistili, že celou finanční částku přinesl poctivý nálezce.

Starší muž, který peníze v bankomatu nalezl, je odevzdal zaměstnanci na informacích a odešel. Policisté o nalezení finanční částky informovali majitele. Ten se na místo dostavil a po ověření, že jsou peníze skutečně jeho, mu byla finanční hotovost předána.

Napsal Dalibor Mašek | Foto www.zitusti.cz

Komentáře

 

Napište nám

Nejčtenější

  • Překvapení v jihlavské MHD: Kromě nové...

  • Při práci se zemědělským strojem zemřelo na...

  • Sedmnáctiletá dívka se pohřešuje od února,...

  • Pohřešovaný Zdeněk Smolík byl nalezen, je v...

Reklama