Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.

Souhlasím
 

Agresivní Ukrajinec napadal obsluhu a návštěvníky podniku

 
pondělí, 14. prosince 2015, 13:17

V neděli 13. prosince zasahovali policisté v jihlavském baru, kde agresivní cizinec napadal obsluhu a návštěvníky. Jeden ze zaměstnanců podniku skončil v nemocnici. Agresivní muž je podezřelý ze spáchání dvou trestných činů.

Po osmé hodině večer přijali policisté na tísňové lince 158 oznámení od ženy, která uvedla, že se v podniku nachází opilý muž, který ostatní ohrožuje a žádala policii o pomoc. Na místo ihned vyjela policejní hlídka. Policisté po příjezdu zabránili agresivnímu muži v dalším násilném jednání.

Jeden ze zaměstnanců podniku měl zranění na hlavě, policisté mu proto přivolali zdravotnickou záchrannou službu. Opilého muže zajistili a převezli ho na protialkoholní záchytnou stanici k vystřízlivění. Policisté zjistili, že se jedná o dvacetiletého muže ukrajinské státní příslušnosti.

Na základě šetření dále zjistili, že opilý cizinec nejprve v podniku strkal a pokřikoval na ostatní návštěvníky a následně po obsluze baru hodil pivní láhev. Po opakovaném pokusu zaměstnanců podniku opilého muže vyvést ven, jednoho z nich fyzicky napadl a zranil ho v oblasti hlavy. Zraněného muže převezli zdravotníci do jihlavské nemocnice.

Policisté místo činu ohledali, zadokumentovali a zajistili stopy. Dnes sdělil policejní inspektor dvacetiletému muži podezření ze spáchání přečinu ublížení na zdraví ukončeného ve stádiu pokusu a přečinu výtržnictví. Případ policisté řeší ve zkráceném přípravném řízení.

Komentáře

 

Napište nám

Nejčtenější

  • Překvapení v jihlavské MHD: Kromě nové...

  • Při práci se zemědělským strojem zemřelo na...

  • Sedmnáctiletá dívka se pohřešuje od února,...

  • Pohřešovaný Zdeněk Smolík byl nalezen, je v...

Reklama