Na problematické jihlavské křižovatce bourala dvě auta, škoda je 130 tisíc korun

 
čtvrtek, 10. prosince 2015, 15:07

Jihlavští policisté včera před 17. hodinou vyjížděli k vyšetřování dopravní nehody, která se stala na křižovatce ulic Průmyslová a Heroltická v Jihlavě. Havarovala zde dvě osobní vozidla.

Jednačtyřicetiletý řidič osobního auta značky Daewoo při jízdě křižovatkou ve směru k ulici Průmyslová nedal přednost Fordu Focus a došlo ke střetu obou vozidel.

Výsledkem nehody jsou dva zranění řidiči a jeden spolucestující. Policisté provedli na místě u obou řidičů dechovou zkoušku s negativním výsledkem. Celková škoda na havarovaných vozech byla vyčíslena na 130 tisíc korun.

Právě zmíněná křižovatka ulic Průmyslová a Heroltická zbyla předmětem jednání akce Dopravní snídaně s Besipem minulý čtvrtek. Na jednání byla doporučena opatření vedoucí ke zvýšení bezpečnosti a přehlednosti křižovatky. I policisté tuto křižovatku označují jako nebezpečnou.  

Ještě před akcí s Besipem se o této křižovatce jednalo i na dopravní komisi jihlavské radnice se stejným závěrem - že je nebezpečná. Byla zde doporučena změna přednosti v jízdě a další technická opatření vedoucí ke zvýšení bezpečnosti.

 

 


 

Komentáře

 

Napište nám

Nejčtenější

  • FOTO: Miminka v jihlavské porodnici dostala...

  • Policisté v jihlavském Keťásku chytili při...

  • Ulice Jihlavy oživí malí a velcí havíři....

  • U Batelova zasahoval vrtulník. Do nemocnice...